Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Strakonický dudák aneb Hody divých žen

    pátek 23.8 20:30 - Hrad Strakonice - II. hradní nádvoří

    Hra J. K. Tyla v podání DS Čelakovský.

  • Vlksický Kašpar 2019 - Jonáš a Tingl - Tangl

    pátek 23.8 21:00 - Vlksice

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Sněhové zpravodajství: I sobota nabídne milovníkům zimních sportů kvalitní podmínky

JIŽNÍ ČECHY – Přinášíme další sněhové zpravodajství. Jaké podmínky panují ve skiareálech Lipno, Monínec a Zadov?

 

Skvělou volbou je skiareál Lipno, kde stále panují výborné podmínky. Téměř deset kilometrů sjezdovek, což je nejvíce na Šumavě. Otevřeno je kompletně celé středisko, včetně lyžařského hřiště Fox parku, zábavné skicrossové dráhy a snowparku. K dispozici jsou novinky jako Jezerní sjezdovka nebo sjezdovka lišáka Foxe. Na sjezdových tratích leží 65 centimetrů sněhu. „Dnes si užijí všichni snowboardisté, pro něž je připraven otevřený závod. Lyžuje se od 8.30 do 16 hodin a večer od 18 do 21 hodin,“ připomněl vedoucí marketingu Jiří Falout.

Na Monínci momentálně leží v průměru padesát centimetrů sněhu. Lanovky a vleky fungují vždy od 9 do 16 hodin. Večerní lyžování si můžou zájemci užít na od 18 do 21 hodin. Momentálně se teploty pohybují kolem dvou stupňů nad nulou.

Také lyžařské podmínky na Zadově jsou pořád vynikající. V areálu Kobyla mají 35 až 70 centimetrů sněhu, na Churáňově hlásí 10 až 40 centimetrů a na Nových Hutích od 5 do 20 centimetrů sněhu.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace