Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Swing Band Tábor

    neděle 25.8 19:30 - Milevsko - 1. nádvoří kláštera

    Koncert.

  • Bartolomějské posvícení

    neděle 25.8 13:30 - Milevsko, park Bažantnice

    Neděle v lidovém tónu - Moravanka, Bohemia, myslivecké slavnosti a mnoho dalšího.

Zobrazit všechny události
 

Sněhové zpravodajství: Jak se lyžuje v neděli?

JIŽNÍ ČECHY – Přinášíme další sněhové zpravodajství. Jaké podmínky panují v lyžařských areálech na Lipně, Monínci a Zadově?

 

Báječné lyžařské podmínky panují stále ve skiareálu Lipno, kde jsou k dispozici všechny sjezdovky, skicrossová dráha, slalom a pro snowboardisty je tu snowpark a stále v průměru 65 centimetrů sněhu. Kromě jiných zábavných akcí se dnes děti mohou těšit na Kramolínský obřák - otevřené lyžařské závody pro děti s následným tréninkovým dnem. Od 19 hodin se bude opět hrát o jízdy rolbou na show lišáka Foxe ve večerním parku.

Dva stupně nad nulou a přibližně 95 centimetrů sněhu nabízí Monínec. Kromě sjezdových tras si na Monínci můžete užít i běžkování. V okolí sjezdovky se nachází široká síť běžeckých tratí. Vleky a lanovky fungují vždy od 9 do 16 hodin. Večerní lyžování začíná od 18 a končí v 21 hodin.

Výborné lyžařské podmínky čekají na lyžaře také na Zadově. V areálu Kobyla leží 45 až 70 centimetrů sněhu, Churáňov má 10 až 40 centimetrů a Nové Hutě maximálně 20 centimetrů sněhu. Pokud s sebou berete běžky, tak máme dobrou zprávu - všechny běžecké trasy jsou na Zadově sjízdné.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace