Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Šrámkův Písek

    sobota 25.5 10:00 - Palackého sady

    Doprovodný program festivalu.

  • Květnové pečení chleba

    sobota 25.5 9:00 až 13:00 - Lenora, veřejná pec

Zobrazit všechny události
 

Sněhové zpravodajství: Lyžařské areály stále nabízejí dobré podmínky

JIŽNÍ ČECHY – Přinášíme další sněhové zpravodajství. Jaké podmínky panují ve skiareálech Lipno, Monínec a Zadov?

 

Na Lipně lyžaři mají k dispozici všechny lanovky a sjezdovky o délce téměř deset kilometrů a hlavně dostatek sluníčka. Na sjezdových tratích leží 65 centimetrů sněhu. Otevřeny jsou také skicross na sjezdovce lišáka Foxe, snowpark se skoky a překážkami a lyžařská hřiště Fox park i Bambini park. „Ženy mohou otestovat lyže vyrobené přímo jim na míru v našem prvním testovacím centru lyží pro ženy v České republice Intersport rent. Lyže respektují váhu, rozložení těla a mají také nižší hmotnost. V neposlední řadě jsou i elegantní,“ upozornil vedoucí marketingu Jiří Falout. Lyžuje se od 8.30 do 16 hodin a večer od 18 do 21 hodin.

Také Monínec láká na dobré lyžování. Leží tam v průměru padesát centimetrů sněhu. Lanovky a vleky fungují od 9 do 16 hodin. Od 18 hodin do 21 hodin můžou milovníci zimních sportů vyrazit na osvětlený svah. Hlavní sjezdovka měří 1,2 kilometru a je pravidelně upravována a zasněžována.

Dobré lyžování si v dnešní slunečný den užijí i návštěvníci Zadova. V areálu Kobyla leží 35 až 70 centimetrů sněhové pokrývky, Churáňov hlásí 10 až 40 centimetrů a Nové Hutě od 10 do 20 centimetrů sněhu.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace