Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Trio SOČR ~ Píseň písní

    neděle 26.5 19:00 - Písek, KD

    Třetí z Píseckých nokturen 2019 bude ve znamení Písně písní v podání Tria Symfonického Orchestru Českého Rozhlasu. (Původně plánované Tilia Trio se zpívajícími saxofony bohužel pozdě zjistilo kolizi termínu s Pražským jarem)

  • Host Blatenských listů - Spisovatel Jan Měšťan

    neděle 26.5 18:00 - Blatná, Kavárna Železářství U Šulců

Zobrazit všechny události
 

Sněhové zpravodajství: Lyžuje se pořád skvěle

JIŽNÍ ČECHY – Přinášíme další sněhové zpravodajství. Jaké podmínky panují ve skiareálech Lipno, Monínec a Zadov?

 

Téměř 10 kilometrů sjezdových tratí nabízí stále skiareál Lipno. Na tratích leží 60 centimetrů převážně technického sněhu. Otevřeny jsou i skicross, lyžařské hřiště Foxpark a Bambini park pro nejmenší. Vyzkoušet můžete i letošní novinku – novou Jezerní sjezdovku. Lyžuje se zcela bez front od 8.30 do 16 hodin a večer od 18 do 21 hodin. 

V průměru 50 centimetrů vlhkého sněhu leží na Monínci. Lanovky a vleky fungují od 9 do 16 hodin. Od 18 hodin do 21 hodin můžou milovníci zimních sportů vyrazit na osvětlený svah. Na Monínci si můžete kromě sjezdového lyžování užít i běžkování. V bezprostředním okolí sjezdovky najdete širokou síť běžeckých tratí.

Vynikající podmínky na lyžování jsou také na Zadově. V areálu Kobyla je 35 až 70 centimetrů sněhu. Na Churáňově leží 10 až 40 centimetrů sněhu a Nové Hutě mají 10 až 20 centimetrů sněhové pokrývky.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace