Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Talkshow s Miroslavem Donutilem

    pátek 19.7 19:30 - Třeboň, sál Aurora

  • Veselská ozvěna 2019 - S písní napříč staletími

    pátek 19.7 19:00 - Drahov, Kostel Nanebevzetí Panny Marie

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Sněhové zpravodajství: Podmínky pro lyžaře jsou pořád výborné

JIŽNÍ ČECHY – Přinášíme další sněhové zpravodajství. Jaké podmínky panují ve skiareálech Lipno, Monínec a Zadov?

 

Ve skiareálu Lipno leží dnes na sjezdovkách v průměru 60 centimetrů sněhu. V provozu je skicross, snowpark, měřená trať, výuková hřiště, kompletní gastro provozy v areálu i Stezka korunami stromů. Připravena je půjčovna sportovního vybavení s prodejnou i nejlepší lyžařská škola s vlastní sjezdovkou a výukovým hřištěm. Zrelaxovat po lyžování můžete v Aquawordu Lipno. V sobotu se lyžaři pobaví na otevřeném závodě pro všechny snowboardisty Hvězdy na sněhu a v neděli si na své přijdou mladí lyžaři v otevřeném závodu Miniobráček open.

Na Monínci momentálně leží v průměru 50 centimetrů sněhu. Rtuť teploměru ukazuje tři stupně Celsia. Lanovky a vleky fungují vždy od 9 do 16 hodin, večerní lyžování je od 18 do 21 hodin. Na Monínci si můžete kromě sjezdového lyžování užít i běžkování. V bezprostředním okolí sjezdovky najdete širokou síť běžeckých tratí.

Lyžařské podmínky na Zadově jsou pořád vynikající. V areálu Kobyla leží 35 až 70 centimetrů sněhu, na Churáňově je 10 až 40 centimetrů sněhové pokrývky a Nové Hutě hlásí 5 až 20 centimetrů sněhu.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace