Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • David Jan Žák - Návrat Krále Šumavy

    Úterý 19.11 19:00 - Volyně, Městské muzeum

    O legendárním šumavském převaděči.

  • Kavárnička

    Úterý 19.11 14:00 - Volyně, Pošumavská tržnice

    Posezení pro seniory.

Zobrazit všechny události
 

Sprejerský „umělec“ poškodil v Bechyni devět garáží

Ilustrační foto , Autor: PČR

Ilustrační foto     Autor: PČR

TÁBORSKO – Ke konci minulého týdne se sprejer vyřádil na řadových garážích v Bechyni. Způsobil tak škodu přes deset tisíc korun. Po nezvaném „umělci“ pátrají policisté místního obvodního oddělení.

 

Bechyňští policisté pátrají po sprejerovi, který v nočních hodinách z 9. na 10. ledna postříkal stěny a vrata bloků řadových garáží na bechyňském sídlišti Na Libuši stříbrnou, hnědou a modrou barvou. Nespecifikovanými obrazci tak poškodil majetek devíti místních občanů. Hmotná škoda nebyla dosud ustanovena, ale podle předběžného odhadu přesáhne částku deset tisíc korun.
„Jakékoliv poznatky, které by přispěly k ustanovení pachatele, který se svým jednáním dopustil trestného činu, konkrétně přečinu poškození cizí věci, přivítají na své služebně na náměstí T. G. Masaryka, na telefonním čísle 974 238 750, případně cestou policejní linky 158,“ požádal veřejnost tiskový mluvčí policistů Táborska Miroslav Doubek.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace