banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • O prrincezně, Liciášovi a makových buchtách

    neděle 22.9 15:00 - Milevsko - amfiteátr

    Pohádka

  • Lollipopz - Tábor

    neděle 22.9 16:00 - Tábor, hotel Palcát

    Zábavná hudební show, jehož součástí jsou mimo jiné oblíbené soutěže a spousta písniček ze všech doposud vydaných alb.

Zobrazit všechny události
 

Tábor přivítal mezinárodní závod. Zvítězily i domácí gymnastky

Devět domácích závodnic GSK Tábor s diplomy. , Autor: Josef Janda

Devět domácích závodnic GSK Tábor s diplomy.     Autor: Josef Janda

TÁBOR – V sobotu 8. června proběhl ve sportovní hale Gymnázia Pierra de Coubertina v Táboře mezinárodní závod v moderní gymnastice Táborský pohár. Pořádající oddíl GSK Tábor nabídl příznivcům gymnastiky zápolení s mezinárodní účastí. Fanouškům gymnastiky se totiž představily také závodnice z polského klubu Bielsko-Biala. Vedle nich nastoupily dívky z Chomutova, Prahy, Žďáru nad Sázavou, Plzně, Brna a domácího Tábora. Závodnice GSK Tábor Andrea Kadlecová, Barbora Bendová a Beata Procházková zvítězily ve svých kategoriích.

 

Během závěrečného vyhlášení výsledků obdržely nejlepší gymnastky poháry a medaile. Dostalo se ale na všechny zúčastněné, pro které byly připraveny upomínkové ceny. „Ačkoliv se závod konal v závěru jarní sezony, výkony děvčat byly vyrovnané. Dívky se ve většině případů vyvarovaly velkých pádů náčiní i chyb," zhodnotila Táborský pohár předsedkyně GSK Tábor a zároveň hlavní trenérka klubu Andrea Rambousková. Poté poděkovala všem zúčastněným závodnicím, trenérkám, rozhodčím i organizačním pracovníkům za krásný a bezchybný průběh závodu a všechny pozvala na další akce s moderní gymnastikou konané v Táboře.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace