banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Život v právu

  středa 18.9 10:00 - Písek, Senior Point - klubovna DFŠ

  Cyklus přednášek s Mgr. Jaroslavem Hávou - dlouholetým soudcem Okresního soudu v Písku.

 • Drahá legrace

  středa 18.9 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

  Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Táborské Milenium ožilo velikonočním koncertem pro chlapce s autismem

TÁBOR – Už po třinácté uspořádalo sdružení Fest2004 velikonoční koncert, který pomohl nemocnému dítěti. Velikonoce s Jesusem se letos konaly v neděli 16. dubna a výtěžek z koncertu i sbírky je určený pro jedenáctiletého Zbyňka Šimka z Božetic. Chlapec má diagnostikován vysoce funkční dětský autismus a hyperaktivitu. Momentálně chodí do třetí třídy Základní školy při dětské psychiatrické nemocnici v Opařanech a dojíždí do centra APLA v Táboře. Peníze ze sbírky, která začala 20. března, a výtěžek z koncertu rodina použije na rehabilitační odlehčovací pobyt, příspěvek na benzín na cesty do centra APLA a do školy, a na kompenzační a rehabilitační pomůcky, které Zbyněk potřebuje.

 

Rocková opera Jesus Christ Superstar v plné koncertní verzi zazněla v zaplněném velkém sále Milenia v podání kapely Tábor Superstar Band. Návštěvníci si užili také taneční skupinu Coda, která Tábor Superstar Band pravidelně doprovází, nebo koncerty Magdalény Boháčové s Matějem Zelenkou a skupinu Basta Trio. Přispět do sbírky můžete, i pokud jste nedělní koncert nestihli. Stačí zaslat dárcovskou sms ve tvaru DMS ZBYNEK 30 nebo DMS ZBYNEK 60 nebo DMS ZBYNEK 90 na telefonní číslo 87 777, zaslat vámi vybraný obnos na transparentní sbírkový účet číslo 2900212569/2010 nebo vhodit příspěvek do jedné z pěti pokladniček. V Táboře ji najdete v Mocca kavárně, v Sezimově Ústí v Cukrárně U Josefa nebo ve Vinotéce Dagmar Kolářové, v Plané nad Lužnicí v městské knihovně. Pátá pokladnička je umístěna v Lékárně u Matky Boží na pražském Žižkově. Sbírka končí 14. května.

Diskuse k článku - 3 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Tonda 

  Reagovat

   

  Si děláte prču ne? Stát leda tak někoho obrat, určitě ne přidat.

  Vloženo 17.4.2017 21:05:48

  • anonymní čtenář 

   Reagovat

    

   To byla ironie nepochopil co?

   Vloženo 18.4.2017 04:25:24

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  A co stát ten se nepřidá?

  Vloženo 17.4.2017 19:23:21

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace