Úterý 19.11 19:00 - Volyně, Městské muzeum

• Kavárnička

Úterý 19.11 14:00 - Volyně, Pošumavská tržnice

Posezení pro seniory.

Táborsko přivezlo z Domažlic titul podzimního mistra

Radost fotbalistů Táborska po vítězství 2:1 v Domažlicích. Třemi body si zajistili titul podzimního mistra. , Autor: Karolina Kabíčková

Radost fotbalistů Táborska po vítězství 2:1 v Domažlicích. Třemi body si zajistili titul podzimního mistra.     Autor: Karolina Kabíčková

DOMAŽLICE - Předposlední podzimní kolo nachystalo Táborsku výjezd na Chodsko. Domažlice prokázaly svou zkušenost, nicméně cestu za podzimním mistrem ČFL Táborsku nepřekazily. Hosté se prosadili už v prvním poločase a Toutou s Tolnem nasměrovali Táborsko svými trefami ke třem bodům. Domácí sice ještě do přestávky snížili, více branek už ale v sobotu odpoledne nepadlo – 1:2.

Druhá půle byla totiž na vyložené šance chudá, diváci sledovali spoustu urputných soubojů a do statistik přibývaly jen žluté karty. Táborsko jich nasbíralo pět a všechny právě až po změně stran. Bohatá karetní přestřelka patřila nakonec těsně domácím, ne však zápas. Táborsko zvítězilo po zodpovědném a poctivém výkonu 2:1 a přezimuje na čele soutěže. S domácími diváky se rozloučí mimořádně v sobotu 16. listopadu soubojem s třetím Královým Dvorem.

TJ Jiskra Domažlice – FC MAS Táborsko 1:2 (1:2), branky: 41. Došlý – 27. Toutou, 34. Tolno, rozhodčí Ulrich – Matějček, Cichra, ŽK (6-5): 31. Vůch, 36. Dvořák, 58. Mužík, 70. Uzlík, 74. Hrubý, 93. Kropáček – 54. Toutou, 61. Kučera, 77. Conde, 91. Almeida, 93. Zadražil, 250 diváků.

TJ Jiskra Domažlice: Brych – Pek, Hrubý, Matas, Ruml (51. Kadar), Vůch, Uzlík (76. Pavlík), Brabec (58. Kropáček), Mužík (89. Kulhavý), Došlý, Dvořák.

FC MAS Táborsko: Zadražil – Almeida, Navrátil, Penc, Havrda – Al-Sarori (76. Vozihnoj), Conde (81. Schramhauser), Kučera, Tolno (89. Novák) – Musiol, Toutou (58. Vandas).

Ve středečním Týdeníku Táborsko přineseme další podrobnosti. Trenér Táborska Miloslav Brožek vysvětlí, proč jeho svěřenci sehráli hodně náročný zápas. Zmíní také, jak se mu líbil výkon náhradníků.