Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Představení knihy Jitex 70

    středa 22.5 17:00 - Písek, Prácheňské muzeum, Přednáškový sál

    ...doprovodné publikace ke stejnojmenné výstavě.

  • Pletky s Vlastou

    středa 22.5 9:00 - Písek, Senior Point

    Nebuďte s ručními pracemi doma, vezměte klubíčka, háčky, jehlice i své rozpracované modely a přijďte se podělit o zkušenosti, zeptat se na jiné postupy.

Zobrazit všechny události
 

Táborskou umělku zaplnily fotbalové naděje

TÁBOR - Sobota 14. prosince patřila na táborském stadionu v Kvapilově ulici pátému ročníku turnaje pro fotbalisty ročníků 2001 a mladší - Colosseum Cupu. Kromě týmu pořádající Fotbalové akademie Meteor Tábor přijely změřit síly ještě družstva Sparty Praha, Příbrami, Motorletu Praha, Dynama Českých Budějovic a Táborska, které vyslalo výjimečně o rok starší fotbalisty, protože tým U13 byl právě na turnaji v Ostravě. Turnaj byl tedy velmi kvalitně obsazený a ochozy stadionu zaplnilo také velké množství rodičů. Nejlepší zprávou je, že v silné konkurenci výborně obstály oba táborské celky.

První místo si letos odvezli fotbalisté Sparty Praha, druhý skončil tým Táborska a třetí Meteor Tábor, když přehrál v boji o bronz Příbram. Kompletní výsledky a další zajímavosti kolem turnaje i jeho historie přineseme ve středečním vydání Táborska. Dnes nabízíme fotoreportáž ze zápasů Táborska se Spartou Praha a Meteoru s pražským Motorletem. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace