banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Taneční odpoledne

    Úterý 20.8 14:00 - Milevsko, Nízkoprahový klub Fanouš

  • Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

    pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

    Obrázky tvoření žehličkou a voskem

Zobrazit všechny události
 

Táboru chybí k titulu jedno vítězství

TÁBOR - Finále krajské hokejbalové ligy mělo před startem jasného favorita v podobě SK Tábor. Žlutočerní svou roli o víkendu potvrdili a v obou domácích zápasech si proti Protivínu připsali vítězství. Soupeř vždy vydržel jen první třetinu, kterou dokázal v obou utkáních zremizovat. Pak už se ale naplno rozjela táborská mašina a nedala soupeři čuchnout.

 

První duel strávili domácí ze dvou třetin v oslabení, a tak se zrodilo skromné vítězství 4:1. V druhém měření sil už byli disciplinovanější a naložili Protivínu 9:1. Na desátý zásah zbývalo ještě něco málo přes osm minut, na tuhle metu ale Tábor zatím v play-off nedosáhl.

V sobotu 28. května hrají Táborští v Protivíně od 11 hodin a mohou už sérii ukončit. Pokud by se jim to na první pokus nepovedlo, mají další šanci v neděli od 13 hodin opět na hřišti soupeře.

1. zápas finále

SK Tábor – TJ Platan Protivín 4:1 (0:0, 2:0, 2:1)

2. zápas finále

SK Tábor – TJ Platan Protivín 9:1 (1:1, 5:0, 3:0)

V zítřejším Táborsku přineseme kromě dalších podrobností k zápasům rozhovor se střelcem hattricku v druhém utkání Romanem Hroudou. Elitní střelec zmínil rozdíl mezi oběma duely a přiznal, co bude muset přihodit do kasy za hattrick ve finále. A jakou má představu o dalším zápasu v Protivíně?

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace