Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Pouťové posezení s harmonikou

    neděle 16.6 11:00 - Božetice, místní kaplička a koupaliště

    Mše od 11.00 a ve 13.30 hodin začíná neckyáda.

  • Sekáč Podlesí

    neděle 16.6 8:00 - Tažovice, Kolčava

    Třetí ročník závodu v sečení kosou.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

UŽ JEN 5 DNŮ: První výherci vstupenek na cyklokrosové MS vylosováni

Kateřina Nash , Autor: Ivo Bukač

Kateřina Nash     Autor: Ivo Bukač

TÁBOR – Včera jsme zahájili soutěž o volné lístky na cyklokrosový světový šampionát, který se pojede 31. ledna a 1. února v Táboře. A jak jsme slíbili dnes v pravé poledne jsme vylosovali první tři šťastlivce, kteří od vydavatelství Jihočeských týdeníků obdrží volnou vstupenku v ceně 600 korun na tuto vrcholnou světovou akci.

První otázka se týkala největšího českého želízka v ohni v kategorii žen, Kateřiny Nash. Ptali jsme se, na kterém místě Kateřina dojela při minulém světovém šampioánu, který se jel také v Táboře. Správná odpověď měla znít: čtvrtá. Dokonce to Katka po dojezdu obrečela, protože k medaili bylo opravdu blízko. Pro ty, kteří cyklokros sledují, byla tahle otázka více než jednoduchá. Pro ty, kteří pouze tipovali, alespoň podle došlých odpovědí, také. Ze všech došlých soutěžních SMS, byla pouze jediná odpověď špatně.

 

A kdo půjde na MS zadarmo?

Ze správných odpovědí, které ve stanoveném čase dorazily, jsme vylosovali tři výherce, kteří od nás dostanou po volné vstupence v ceně 600 korun na oba dny této jedinečné akce. Jsou to. Vojtěch Růta z Plané nad Lužnicí, Alena Fenclová z Borovan a Vít Růta z Plané nad Lužnicí. Jak si čtenáři jistě všimnou, po jedné vstupence dokonce vyhráli dva bratři.

 

Chcete lístek zadarmo?

Dnes tady máme druhé kolo naší soutěže o vstupenky. Pravidla jsou stejná jako včera. Do pravého poledne zítřejšího dne, tedy úterý 27. ledna 2015, nám napište formou SMS odpověď na soutěžní otázku. No a pak už stačí jen počkat, jestli se štěstí usměje právě na vás a získáte lístek zdarma. Dnešní otázka také není z kategorie těch zvlášť náročných a zní:

 

Ve kterém roce, se jelo v Táboře naposledy cyklokrosové MS?

 

Odpověď napište formou SMS ve tvaru JCT mezera CYKLO mezera a VAŠE ODPOVĚĎ (číslem). SMS odešlete na číslo 900 06 09. Ze správných odpovědí vylosujeme tři výherce, kterým zašleme volnou vstupenku na oba soutěžní dny Táborského šampionátu. Hlasovat můžete od tohoto okamžiku do poledne v úterý 27. ledna 2015. Třem vylosovaným se ozveme hned po losování telefonem. Cena jedné SMS je 9 korun včetně DPH. Technicky provozuje Erika a.s., www.erika-as.cz.

 

Zítra na tomto místě naleznete další soutěžní otázku a soutěž bude pokračovat za stejných podmínek.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace