Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Oldřích Janota

    pátek 13.12 19:00 - Horká vana, České Budějovic

    Koncert.

  • Setkání seniorů

    pátek 13.12 16:00 - Záhoří, místní hostinec

Zobrazit všechny události
 

Hlasujte pro nejhezčí Veselé kolo. Soutěží jich letos 48

Táborníkovo kolo - Tábořiště Ostrov , Autor: Číslo 1

Táborníkovo kolo - Tábořiště Ostrov     Autor: Číslo 1

AKTUALIZOVÁNO - 8.9.2019 18:55

VESELÍ NAD LUŽNICÍ - Stará kola ozdobená květinami a dalšími dekoracemi měla loni v letní sezoně ve Veselí nad Lužnicí velký úspěch. Obcházeli je po městě domácí i turisté. Proto letos veselské infocentrum vyhlásilo druhý ročník soutěže Veselých kol. Jak prozradila vedoucí infocentra Lenka Horejsková, cílem je oživit veřejný prostor ve městě. Ozdobená kola dělají lidem radost, pro jejich zapálené tvůrce proběhla i beseda se zahradnicí Vendulou Blechovou, která radila, jak květinovou výzdobu na kolech udržet po celou sezonu pěknou a svěží. Turisté si mohou v infocentru na veselském náměstí vyzvednout mapku a vydat se na trasu za všemi 48 letošními koly. A za zmínku stojí, že veselská rarita už inspirovala i další města - například Lomnici nad Lužnicí.

Jak se soutěží? 

V rámci soutěže Vyfoť se a vyhraj se mohou lidé s koly vyfotit a do konce září poslat snímky na mail inforcentra ic@veseli.cz

I letos se soutěží o nejhezčí kolo, město obejde porota. Veseláci i obyvatelé jiných měst mohou hodnotit také na facebooku infocentra a nebo přímo tady na portálu JčTeď.

Stačí napsat do 10. září na e-mail soutez@jihocesketydeniky.cz, které kolo se z fotogalerie nejvíce líbí. Kola jsou v ní očíslována.

Do předmětu mailu napište KOLO, do sdělení pak zvolené číslo kola. Nezapomeňte napsat své jméno a adresu, kromě vítězů našeho internetového hlasování odmění vydavatelství při podzimním vyhlášení výsledků i tři hlasující čtenáře.


Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace