Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Muzeum s vůní botanické zahrady

    Úterý 17.9 19:00 - Strakonice, Maltézský sál a sál U Kata

  • Čteme, pleteme a těšíme se z opětovaného setkání

    Úterý 17.9 14:00 - Blatná, Knihovna

Zobrazit všechny události
 

Ve Vodňanech dnes začíná mistrovství republiky v country tancích. Děti ovládnou halu

JIŽNÍ ČECHY – Už dnes, v pátek 8. května, vypukne mistrovství České republiky v country tancích a cloggingu. Country tance ovládnou multifunkční halu ve Vodňanech do soboty 9. května. V dětských tancích se bude soutěžit od 10 do 19 hodin.

 

V 18 hodin na zahradě domova dětí a mládeže v Kodádkově ulici vzplane slavnostní táborový oheň. Doprovodí ho Country Hluchavky. Páteční večerní program v hale zahájí kapela ŠrumeCZ, následuje vystoupení hudební skupiny Sem – Tam. Od půl jedenácté se můžou návštěvníci těšit na taneční zábavu s Vraťou Pitrou.

V sobotu opět od 10 do 19 hodin pokračují soutěže v country tancích a cloggingu dětí. Program vyvrcholí galavečerem s country kapelou Pauza a slavnostním nástupem tanečních skupin, předáním titulů a exhibicí.

Po celý den se přítomní můžou těšit i na bohatý doprovodný program. Dětské soutěže, jízdu na koních, ukázky nejrůznějších country tanců nebo indiánskou vesnici.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace