Kdy a kam

  • 74. Baráčnický ples

    sobota 23.2 20:00 - Písek, KD

  • Hasičský ples k výročí 120 lez od založení sboru

    sobota 23.2 20:00 - Pechova Lhota, KD

    K tanci a poslechu zahraje kapela Tři veteráni.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 
 
 
 

Miss čtenářů Jižní Čechy TEĎ

Která soutěžící se vám líbí nejvíce?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Želeč si smlsla na mladém Písku

ŽELEČ - Sobotní odpoledne zaválo na hřiště do Želče v souboji krajského přeboru písecké béčko, které ukořistilo v minulém kole skalp druhých Katovic. Písek ovšem přivezl hodně mladý kádr. Hned šest hráčů základní jedenáctky byly ročníky 1996. Zkušený písecký kapitán Pichlík tak působil spíš v roli otce. Naopak Želči se před týdnem nezadařilo, když přivezla prohru z Dačic.

 

Utkání Želče s Pískem bylo hlavně přímým soubojem o osmé místo, z něhož se před utkáním s jednobodovým náskokem radoval Písek.

Tohle však po zápase už neplatilo, jelikož si svěřenci trenéra Lukáče s Pískem poradili 3:0 a poslali ho dva body pod sebe. V příštím kole přivítá Želeč dalšího těžkého soupeře. Parta kolem kapitána Martina Petra se poměří s Katovicemi.

TJ Sokol Želeč – FC Písek B 3:0 (1:0), branky: 41. Holub, 57. Kukučka, 75. Novotný, rozhodčí Tupý – Herzog, Babka, ŽK (1-2): Podroužek – Listopad, Pichlík, 60 diváků.

Další podrobnosti o zápasech krajského přeboru čtěte ve středu v tištěných novinách.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace