Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Kreativní dílnička

    pondělí 18.11 18:00 až 21:00 - DDM Netolice

    Kreativní dílnička při které si můžete snadno a jednoduše vyrobit penál, kosmetickou tašku nebo nákupní tašku. Dílnička je vhodná i pro začátečníky.

  • Postavme se na své nohy

    pondělí 18.11 17:30 - Katolický dům, Dačice

    Přednáška s fyzioterapeutkou Jitkou Jakubcovou. Uvědomme si společně, jak krásné může být, stát na vlastních nohách.

Zobrazit všechny události
 

Žena chtěla skočit z bechyňského mostu

BECHYNĚ - Dnes krátce před půl čtvrtou hodinou ráno přijali policisté informaci od obyvatele Bechyně, že se u mostu Duha přes řeku Lužnici pohybuje starší žena, která se chová zmateně a vzbuzuje obavy, aby skokem z mostu nechtěla ukončit svůj život.

Na místo byli okamžitě vysláni policisté místního obvodního oddělení. Na mostě skutečně spatřili ženu, která právě přelézala zábradlí a jednu nohu již měla překročenou na vnější straně mostu. V dalším jednání jí rychle zabránili a ženu opatrně ze zábradlí sundali.

Zjistili, že se jedná o místní seniorku (80), která opravdu z důvodu zhoršeného zdravotního stavu přemýšlela o ukončení svého života. Na místo proto zavolali zdravotnickou záchrannou službu a předali ženu do péče lékařů.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace