Kdy a kam

  • 74. Baráčnický ples

    sobota 23.2 20:00 - Písek, KD

  • Hasičský ples k výročí 120 lez od založení sboru

    sobota 23.2 20:00 - Pechova Lhota, KD

    K tanci a poslechu zahraje kapela Tři veteráni.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 
 
 
 

Miss čtenářů Jižní Čechy TEĎ

Která soutěžící se vám líbí nejvíce?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zloděj řádil na táborském parkovišti a snažil se dostat do tří aut

TÁBOR - V době od pátečního večera do sobotního rána minulého týdne se kdosi pokusil vloupat do tří aut na parkovišti před domem číslo 2108 v Kvapilově ulici v Táboře. U Mitsubishi Colt poškodil pachatel oba zámky u dveří, ale dovnitř se nedostal. V případě zaparkovaného Fiatu Punto a Hondy CRV se po rozbití oken vloupal do vnitřních prostor a vzal si odtud sportovní brýle, červenou deku, klíče a svítící tyčinku. Napáchal škody za bezmála 25 tisíc korun.

 

 

„Žádáme tímto každého, kdo si mohl uvedené noci z pátku na sobotu uplynulého víkendu všimnout v souvislosti s tímto případem v táborské Kvapilově ulici jakéhokoliv podezřelého dění, a to jak hluku, tak výskytu podezřelé osoby či osob, aby své poznatky sdělil policistům na jejich služebně v Divadelní ulici v Táboře, telefonním čísle 974 238 700, případně cestou linky číslo 158. Děkujeme," sděluje Miroslav Doubek za policii.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace