Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Strakonický dudák aneb Hody divých žen

  pátek 23.8 20:30 - Hrad Strakonice - II. hradní nádvoří

  Hra J. K. Tyla v podání DS Čelakovský.

 • Vlksický Kašpar 2019 - Jonáš a Tingl - Tangl

  pátek 23.8 21:00 - Vlksice

  Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Zloděj ve stříbrném Audi po sobě nechal páčidlo, hadice a kanystry

Ilustrační foto. , Autor: Tomáš Přibyl - Jižní Čechy Teď

Ilustrační foto.     Autor: Tomáš Přibyl - Jižní Čechy Teď

SOBĚSLAV – Policie ČR pátrá po zloději, který v době před desátou hodinou dopolední v neděli 12. května vjel se svým vozidlem tovární značky Audi staršího typu stříbrné barvy v provedení kombi do areálu firmy v ulici Petra Bezruče číslo popisné 476 na východním okraji Soběslavi. Zde se měl pokusit odcizit naftu z nákladního automobilu tovární značky Scania.

 

Po násilném překonání víčka nádrže byl ale vyrušen a z prostoru firmy rychle ujel. Na místě po něm zůstalo kovové páčidlo, hadice a čtyři plastové kanystry modré barvy. Poškozením víčka nádrže způsobil majiteli škodu ve výši bezmála 3 000 korun. Případ šetří policisté místního obvodního oddělení.

Policie žádá každého, kdo si mohl nedělního dopoledne v souvislosti s tímto případem všimnout v ulici Petra Bezruče na východním okraji města Soběslavi výše uvedeného osobního vozu tovární značky Audi, rovněž tak přispět k identifikaci jeho řidiče, případně mít informace k dalšímu výskytu tohoto vozu, aby své poznatky předal soběslavským policistům na jejich služebně v Palackého ulici či telefonní lince 974 238 740. Děkujeme.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace