Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Šrámkův Písek

  sobota 25.5 10:00 - Palackého sady

  Doprovodný program festivalu.

 • Dostaveníčko s lidovkou před KD

  sobota 25.5 14:00 - Vodňany, KD

Zobrazit všechny události
 

Táborští hokejisté jsou v semifinále! Zdolali Havlíčkův Brod potřetí

HAVLÍČKŮV BROD / TÁBOR - Táborský kotel tahle zpráva nepřekvapí, fanklub byl s kohouty na havlíčkobrodském stadionu. Pro všechny ostatní skvělá zpráva: Táborští hokejisté porazili svého soupeře 6:2 a postupují do semifinále druhé ligy. Tam už na ně čekají Jablonec a Kobra Praha, kteří už své čtvrtfinálové duely rovněž mají za sebou se třemi výhrami na kontě.

 

Jablonec vyřadil Vrchlabí a Kobra vyřadila Klatovy, právě tak jako se museli rozloučit se sezonou v Havlíčkově Brodě, a to díky skvělé poslední třetině, kdy Táboráci strhli remízový stav 2:2 na svou stranu a přidali čtyři branky. 

Průběh čtvrfinálové super série kohoutů: 

4:3 na nájezdy, 1:8, 6:3 a 6:2.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Karel Ilčík 

  Reagovat

   

  Měl jsem to štěstí, že jsem byl osobně přítomen na tomto hokejovém mači. Kohouti předvedli velké nasazení a bojovnost, měli i trochu štěstíčka, a v brance skvělého gólmana Klesila.
  Výborný výkon hlavního rozhodčího Dědka z Vyškova, měl velkou autoritu, nikdo si na něj nic nedovolit , ani Endál, který byl navíc 3x na trestné lavici.
  Zasloužené vítězství a postup Kohoutů do semifinále.

  Vloženo 10.3.2016 11:52:30

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace