Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Nezmaři

    středa 24.4 19:30 - Katovice, KD

    Koncert.

  • Snímek 51

    středa 24.4 19:00 - Tábor, Divadlo Oskara Nedbala

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Třeboňská železniční zastávka patří mezi nejhezčí u nás

Starostka Třeboně Terezie Jenisová přebírá ocenění od generálního ředitele Správy železniční dopravní cesty Pavla Surého, v pozadí přihlíží Tomáš Feigl, který třeboňskou zastávku nominoval.
 , Autor: Město Třeboň

Starostka Třeboně Terezie Jenisová přebírá ocenění od generálního ředitele Správy železniční dopravní cesty Pavla Surého, v pozadí přihlíží Tomáš Feigl, který třeboňskou zastávku nominoval.     Autor: Město Třeboň

TŘEBOŇ – Jednu z nejhezčích železničních zastávek mají v Třeboni. Slavnostní vyhlášení soutěže o Nejkrásnější nádraží České republiky 2014 proběhlo v úterý 11. listopadu ve Valdštejnském paláci v Praze. Mezi deset finalistů se dostala i železniční zastávka Třeboň lázně. Ocenění za důstojnou přestavbu objektu, přívětivé prostředí a rozmanitost služeb a vzornou péči převzala starostka města Terezie Jenisová.

 

„Soutěž se konala už poosmé a podle organizátorů má motivovat a poukázat na dobře udržované budovy a hezké prostředí. Třebaže negativních příkladů je stále dost. Vítězem letošního ročníku se stalo nádraží Brno – Chrlice. Objekty, ať už nádraží nebo zastávky, může nominovat kdokoliv. Třeboňskou zastávku nominoval Tomáš Feigl z Karlových Varů,“ sdělila Jitka Bednářová, tisková mluvčí Třeboně.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace