Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Hvězda Betlémská!?

    pondělí 9.12 19:00 - Muzeum Jindřichohradecka, budova ve Štítného ulici, Jindřichův Hradec

    Přednáška Ing. Jany Tiché z Hvězdárny a planetária v Č. Budějovicích s pobočkou na Kleti.

  • Pletky s Vlastou

    pondělí 9.12 9:00 - Písek, Senior Point

    Tvořivé setkání.

Zobrazit všechny události
 

Trenér FC Písek Milan Nousek: Na náš fotbal se dobře dívá

PÍSEK - Písečtí fotbalisté mají za sebou úspěšnou podzimní část v České fotbalové lize, po které přezimují na třetím místě tabulky se ztrátou devíti bodů na první Táborsko. Vstup do sezony se žlutomodrým příliš nevydařil a na první výhru si museli několik zápasů počkat. Postupem času se však chytli a pomalu stoupali tabulkou. Nejlepším střelcem Písku a zároveň pátý v celkovém hodnocení třetí ligy je se sedmi góly Tomáš Valenta. Za uplynulým podzimem se ohlédl trenér Milan Nousek mladší. Mimo hodnocení také nastínil, jak to bude se spoluprací s Čížovou nebo s čím bude po sezoně spokojený.

Po podzimu jste na třetím místě. Jste určitě spokojený. Jak první polovinu sezony zhodnotíte?

Samozřejmě jsme moc spokojení. Nebudeme si nic nalhávat, po jaru to nebylo nic moc ideálního a sami jsme se obávali, jak si to sedne. Myslím, že jsme na tom hodně zapracovali, ač ten začátek podzimní části nebyl úplně nejlepší. Pořád jsme se prezentovali velmi slušnou hrou a bylo jen otázkou času, kdy uhrajeme nějaký výsledek, který nás nakopne. To se povedlo a měli jsme šňůru několika vítězství za sebou, což nás posunulo do horní části tabulky. Díky stabilním výkonům jsme se tam dokázali udržet, až z toho vzniklo třetí místo po podzimu.

Jak už jste řekl, rozjezd sezony tak dobrý nebyl a vy jste na vítězství čekali až do čtvrtého zápasu. Napadlo vás v tu dobu, že byste mohli po podzimu být tak vysoko?

V tu chvíli mě to vůbec nenapadlo, to je jasné. Spíš jsme pomýšleli na to, co změnit, abychom se dostali do klidnějších vod a neměli jsme starosti s okupováním posledních příček. Nechtěli jsme to nechat zajít daleko, abychom pak nemuseli získávat body ve stresu. To se povedlo díky té šňůře vítězných zápasů.

Celý rozhovor s píseckým trenérem Milanem Nouskem najdete ve středečních novinách.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace