Kdy a kam

  • Výlov rybníka Markovec

    středa 14.11 - Mladějovice, Žižkova mohyla

  • Tomáš Klus

    středa 14.11 19:00 - Tábor, hotel Palcát

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Trest za pasivitu. Čimelice zbytečně přišly o dva body

AKTUALIZOVÁNO - 9.5.2015 14:25

ČIMELICE – Svěřenci trenéra Jana Růžičky se po vlažnějším začátku utkání 25. kola proti Dražicím rozehráli v průběhu první půle k dobrému výkonu a svého soupeře prakticky nepustili ze své útočné poloviny. Z místy až drtivé herní převahy ale dokázali vytěžit jen jednu šťastnou branku Karla Řezáče. To se Čimelickým vymstilo po přestávce, kdy už na svůj solidní výkon z první půle zdaleka nenavázali. Naopak polevili, zápas se začal postupně vyrovnávat a logickým vyústěním situace bylo srovnání hostů, kteří si až do své jediné branky prakticky žádnou vážnější šanci nevytvořili. Dočkali se až v 84. minutě, kdy se nemýlil Karel Novotný. S dělbou bodů byli pochopitelně spokojenější fotbalisté z Dražic, to Čimeličtí, kteří mohli vyhrát první polovinu zápasu klidně o tři góly, byli z bodové ztráty doslova rozhořčeni.

 

SK Siko Čimelice – TJ Dražice 1:1 (1:0). Branky: Řezáč – Novotný. Rozhodčí: Babka – Šafránek, Matyš. 

Čimelice: Slavík – Řezáč, Michal Němec, Martin Němec, Pšenička – Pávec, Nekl – Převrátil (83. Petráš), Hegenbart, Varhan (62. Nosel) – Čadek.

Dražice: Cimburek – K. Novotný, Tesař, Fořt, Kaše – Haloun (65. Dvořák), Veselý, Hořejší, Adam (79. P. Novotný) – Prášek, Kromka (90. Janouch).

Více informací z utkání naleznete ve středečních novinách.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace