Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Mosty

  sobota 17.8 18:00 - Planá nad Lužnicí, Ostrov

  Art festival.

 • Tata boys

  sobota 17.8 20:00 - Veselí nad Lužnicí, Hlavní parkoviště veselských pískoven

  Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Tři roky terorizoval rodinu a zničil i policejní celu. Konečně skončil ve vazbě

Ilustrační foto. , Autor: Tomáš Přibyl - Jižní Čechy Teď

Ilustrační foto.     Autor: Tomáš Přibyl - Jižní Čechy Teď

PÍSEK - Písečtí kriminalisté řeší případ muže středního věku z Písku, který měl dlouhodobě tyranizovat své okolí. Rodina s mužem řešila problémy již od roku 2016 a v březnu letošního roku se situace již vyhrotila nakolik, že se příbuzní agresora obávali o své životy a kontaktovali policisty. Muž měl svým nejbližším opakovaně vyhrožovat ublížením na zdraví, fyzicky je napadat, hrozit i s nožem či plynovou pistolí v ruce, demolovat zařízení bytů a svou agresi zaměřil i na osobní automobil.

 

Po posledních násilných incidentech v březnu letošního roku skončil muž v policejní cele a vyšetřovatel zahájil trestní stíhání pro trestné činy nebezpečné vyhrožování, omezování osobní svobody, týrání osoby žijící ve společném obydlí, poškození cizí věci a výtržnictví. Vyšetřovatel podal podnět k návrhu na vzetí obviněného muže do vazby, kterému soud ve čtvrtek 14. března vyhověl.

Muž předvedl svou agresi i během pobytu v písecké policejní cele, kterou poškodil takovým způsobem, že je dočasně mimo provoz. Vyšetřování případu pokračuje, obviněný je umístěn ve vazební věznici.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace