Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Smíšený pěvecký sbor Schola Všech svatých

    pondělí 22.4 15:00 - Bavorov, Kostel Nanebevzetí Panny Marie

  • Velikonoční hraní na kantely

    pondělí 22.4 18:00 - Strakonice, Šmidingerova knihovna

    Hraní na kantely (vytvořené při akcích ŠK), případně i další nástroje ve spolupráci se spolkem Spona. K hraní, zpěvu nebo jen k poslechu zveme širokou veřejnost.

Zobrazit všechny události
 

Tučapské gymnastky si užily již sedmý ples

Jako poslední vystoupily na plese nejstarší dívky s pódiovou skladbou. , Autor: Josef Janda

Jako poslední vystoupily na plese nejstarší dívky s pódiovou skladbou.     Autor: Josef Janda

BUDISLAV - V sobotu 23. března proběhl v příjemném prostředí sálu budislavské hospůdky již sedmý ples tučapských gymnastek. Zaplněný sál tleskal několika vystoupením dívek ze ZŠ a MŠ Tučapy, na závěr se představily i starší dívky s pódiovou skladbou. Slovo si vzala také hlavní trenérka Jana Čížková a plesoví hosté se mohli těšit nejen z povedených vystoupení, ale také z bohaté tomboly. Každý lístek vyhrával a připraveno bylo 570 cen. Nejatraktivnějších 15 cen se pak losovalo ze vstupenek na ples a největší šťastlivec si odnesl selátko. Nechyběla ani tradiční dražba dortu, za který získaly gymnastky pětistovku.

 

Jako půlnoční překvapení si tučapské gymnastky připravily velké poděkování svým trenérkám, kterým udělily diplom za trénování. Až do druhé hodiny ranní se o pohodu na plese starala kapela Lazareth poskládaná z hudebníků z Tučap, Vodňan, Českých Budějovic a Pelhřimova.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace