Kdy a kam

 • Novoroční zpívání s Rosťou Homolou

  pondělí 21.1 15:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

 • Bookstart aneb S knížkou do života

  pondělí 21.1 9:30 - Tábor, Městská knihovna

  Setkání skupiny rodičů s dětmi.

Zobrazit všechny události
 

Turnaj ještě ani nezačal a smolař Milan Gulaš už opouští Hry v slzách

 Autor: hokej.cz

    Autor: hokej.cz

PCHJONGČCHANG – Většího smolaře by český hokej jen těžko pohledal. Milanu Gulašovi, odchovanci budějovického hokeje, třikrát unikla účast na vrcholných světových šampionátech v posledních nominačních škrtech, párkrát ho zastavilo i zranění. Letos, kdy zažívá ve 32 letech životní sezonu v Plzni, si měl splnit sen. Při neúčasti hráčů z NHL měl být jednou z ústředních ofenzivních postav české reprezentace na Zimních olympijských hrách v Pchjongčchangu. Ale opět přišla rána osudu. Poslední třetina generálky už v dějišti Her proti Finsku (0:2), jeden souboj u mantinelu a je zle. Resumé? Naprasklý vaz v koleni a šest týdnů dlouhá přestávka. „Strašně mě to mrzí. Ne ani tak kvůli mě jako spíš za rodinu a kamarády,“ řekl v slzách zdrcený útočník pro oficiální web českého hokeje.


„Je to pro mě těžký moment. Nechápu to. Deset minut před koncem se zraním. Hrozně jsem se těšil. Konečně vyšla nominace na takový turnaj a zase si nezahraju. Na druhou stranu si pořád říkám, že co se má stát, stane se,“ pokračoval.

Reprezentační trenér Jandač, kterého jihočeští hokejoví fandové z působení v tehdy ještě extraligovém Motoru také dobře znají, místo Gulaše donominoval třineckého útočníka Růžičku.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Smutek jednoho radost druhého, to je život. Růžička psal zrovna nedávno v tisku, jak je smutnej že si repre trenér jeho výkonu nevšiml.

  Vloženo 15.2.2018 07:17:45

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace