• Okolím Písku - pěší výlet

neděle 18.11 13:00 - Písek - sraz před Sportovní halou v Tylově ul.

Klub českých turistů - Otava Písek. Trasa bude určena dle charakteru počasí až na místě srazu. Pěšky do 10 km. Možnost krátkého přesunu vlakem nebo autobusem.

• Literární odpoledne v Heydukově památníku

neděle 18.11 16:00 - Památník A. Heyduka, Tyršova 438, Písek

Připravila a uvádí Stanislava Hošková.

Týmy z horních pater tabulky si v Božeticích body rozdělily

BOŽETICE – Zasloužená remíza 1:1 se zrodila v sobotním utkání 6. kola céčkové skupiny krajské I. B třídy na hřišti čtvrtých Božetic, kam přijely druhé Větrovy. První půle byla vzácně vyrovnaná, ale Větrovy se ze své šance ujaly ve 31. minutě gólem Dvořáka vedení, zatímco na druhé straně pálil o dvě minuty později po nejhezčí akci domácích v první půli Čanda pouze do břevna. Do kabin tak šli spokojenější hosté, ale Božetice po přestávce přidaly a dočkaly se zaslouženého vyrovnání na konečných 1:1. „Hrál se náročný zápas, Větrovy se ukázaly jako velice dobré mužstvo a určitě budou v horní polovině tabulky,“ uvedl po zápase hrající trenér domácích Božetic Martin Zeman. Celé jeho hodnocení naleznete ve středečním tisku!

Božetice – Větrovy 1:1 (0:1). Branky: 60. Josef Fara – 31. Dvořák. Rozhodčí: Šťastný.
Sestava Božetic: Matějka – Pecka, J. Kotrba, F. Horek, Němeček – Jíška, Tollinger (86. F. Čipera), Dušek, Pinc (59. Zeman) – Čanda, Josef Fara (81. F. Stejskal).