Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Písecká čtyřka

    pondělí 19.8 19:30 - Lázně Vráž u Písku

    Hudební kapela Josefa Nováka.

  • Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

    pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

    Obrázky tvoření žehličkou a voskem

Zobrazit všechny události
 

V Ledenicích zítra proběhne Yauwais Cupu, tamní fotbalisté zahájili přípravu

LEDENICE – Po roční přestávce se v Ledenicích opět uskuteční turnaj v pěti sportech – Yauwais Cup. Čtyřčlenné týmy budou mezi sebou bojovat o velký putovní pohár ve fotbale, tenise, nohejbale, volejbale a speciální disciplíně stání na kloubnících. Vinou velké rekonstrukce ledenického sportovního areálu se do turnaje zapojí jen osm mužstev. Fotbalová část se navíc musí odehrát na druhé ploše za softbalovým hřištěm, protože na hlavní ploše se dělá zavlažovací systém. Začátek turnaje je ve 13 hodin a předpokládaný konec v 18.30. Přihlášené týmy jsou Joudové I., Joudové II., Moulové, Pupkáči, Pohodáři, Rodinná sešlost, Čtyřlístek a Čeho Čeho.


Tento čtvrtek navíc ledeničtí fotbalisté zahájili letní přípravu na nadcházející sezonu v I. B třídě. Zapojila se zatím zhruba polovina hráčů a tři nováčci. „Účast byla bohužel slabší kvůli dovoleným a pracovním povinnostem. Jinak nemáme naštěstí žádná zranění," uvedl v tiskové zprávě trenér Slavoje Stanislav Jindra. „Příští týden se k týmu připojí i Jakub Fošum, který půl roku promarodil po problémech s kolenem," dodal. Poprvé už se v kabině objevili i nováčci týmu – Ondřej Švarc, Jakub Čermák a Václav Hinterhölz. Po úvodní části čekal na tým náročný osmikilometrový výběh vyplněný lesními sprinty do vrchu. „Prvních 14 dní budeme nabírat fyzickou kondici. Kluci to budou potřebovat. V závěru tréninků si dáme malý fotbálek, ale herní věci začneme pilovat až od 1. srpna," dodal dále Jindra.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace