banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Léto na Kampě - PPB a Zropuch

    sobota 24.8 18:00 - Klub Kampa, kampus JU, České Budějovice

    Festival.

  • Pivní slavnosti Myslkovice

    sobota 24.8 13:00 - Zámecký park, Myslkovice

Zobrazit všechny události
 

V milevské Bažantnici budou závodit nejen děti, ale i rodiče a osobnosti!

MILEVSKO – Stále ještě nevíte, co budete dělat o víkendu? Máme pro vás zajímavý sportovní tip! Místní oddíl cyklistiky Junior cycling projekt team pořádá v neděli 12. června v milevském lesoparku Bažantnice už čtvrtý ročník závodu pro děti a mládež do 14 let, který proběhne pod příznačným názvem MTB Kids Bažantnice 2016. Prezence startujících začíná ve 12 hodin, start první kategorie dětí do 14 let bude o hodinu později. Na startu se představí závodníci chlapeckých i dívčích kategorií na odrážedlech do 4 let a na kolech do 6, 8, 10, 12 a do 14 let.

„Ceny od pořadatelů obdrží tři nejlepší závodníci každé kategorie, na závěr programu se uskuteční i vložený závod rodičů a osobností. Přijďte si zasportovat a pobavit se!“ láká hlavní organizátor a manažer Junior cycling projekt teamu Petr Koblic.

Pokud vás zajímá atmosféra cyklistických závodů v Bažantnici, můžete zatím nahlédnout do fotogalerie z loňského ročníku. Přijďte i letos, stojí to za to!

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace