Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Trio SOČR ~ Píseň písní

    neděle 26.5 19:00 - Písek, KD

    Třetí z Píseckých nokturen 2019 bude ve znamení Písně písní v podání Tria Symfonického Orchestru Českého Rozhlasu. (Původně plánované Tilia Trio se zpívajícími saxofony bohužel pozdě zjistilo kolizi termínu s Pražským jarem)

  • Host Blatenských listů - Spisovatel Jan Měšťan

    neděle 26.5 18:00 - Blatná, Kavárna Železářství U Šulců

Zobrazit všechny události
 

V Milevsku probíhá Den s Patrikem Dóžou, čerstvým florbalovým mistrem

MILEVSKO – Sobota 11. června. Právě to byl pro milevský florbal Den s Patrikem Dóžou, aktuálním vítězem Tipsport Superligy s klubem Florbal Chodov. Dvaadvacetiletý reprezentant České republiky a jeden z nejlepších tuzemských florbalistů současnosti, který hrál v minulosti i ve Švédsku za populární Pixbo Wallenstam, dorazil, aby si s jednotlivými kategoriemi zatrénoval, mnohdy ukázal triky světové úrovně, rozdal stovky autogramů a začínající florbalové naděje si nechal potěžkat mistrovský pohár. Hlavně ale představil rodící se spolupráci milevského FBC Došwich se společností špičkového florbalového vybavení Fat Pipe, kterou zastupuje. Samotným hráčům i přihlížejícím rodičům tak mohl dát přímo na místě profesionální rady, jaké by si jejich děti měly vybrat vybavení, nebo na čem by mohly zapracovat, aby se staly ještě lepšími hráči.

Ve středečních novinách přineseme rozhovor s Patrikem Dóžou, který prozradí, jak se vlastně do Milevska dostal. Oslnil ho v místním Došwihu nějaký hráč, který by to ve své kariéře mohl dotáhnout daleko? A jak probíhaly mistrovské oslavy s Chodovem? To a mnohem více už ve středu!

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace