Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Živé Milevsko - Mezinárodní konference chytrých měst a obcí

    středa 16.10 9:00 - Milevsko, KD

  • Toulky za poznáním Severní Korea

    středa 16.10 10:00 - Milevsko, Kino

    Přednáška.

Zobrazit všechny události
 

V Milevsku se rozdávaly nejen hudební ceny

MILEVSKO – Ceny za nejlepší umístění celkem v sedmi uměleckých kategoriích předali pořadatelé na slavnostním vyhlášení výsledků ankety MM Grammy Milevsko 2014, které se konalo v sobotu 22. listopadu v milevském Domě kultury. Nejen hudební ceny se tu rozdávaly už po šesté.

K už tradičním kategoriím Talent – gymnastika, Zpěvák, Zpěvačka, Kapela, Akce a Muzikant letos přibyla i kategorie pro nejlepší fotografy. Během večerního programu vystoupily kapely Whan it rains, Dusot dusících se králíků, Fantom, Bags, Čutací Meruna a jako host večera přijel Ondřej Hejma se skupinou Žlutý pes. O taneční vystoupení se postaraly skupiny NRG Crew, TS EFK a Jungle Fiction.

 

Kompletní výsledky všech kategorií včetně rozhovorů s vítězi najdete ve středečních Milevských novinách. Už teď ale můžeme prozradit, že kategorii Kapela roku ovládla skupina Fantom, její kytarista Míra Břicháček se stal nejlepším muzikantem a zpěvákem roku je Jindřich Müller ze stejné kapely.

 

Lucie Váchová

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace