Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Trio SOČR ~ Píseň písní

    neděle 26.5 19:00 - Písek, KD

    Třetí z Píseckých nokturen 2019 bude ve znamení Písně písní v podání Tria Symfonického Orchestru Českého Rozhlasu. (Původně plánované Tilia Trio se zpívajícími saxofony bohužel pozdě zjistilo kolizi termínu s Pražským jarem)

  • Host Blatenských listů - Spisovatel Jan Měšťan

    neděle 26.5 18:00 - Blatná, Kavárna Železářství U Šulců

Zobrazit všechny události
 

V Milevsku si daly dostaveníčko moderní gymnastky

MILEVSKO – O první červnové sobotě se v milevské sportovní hale sešly moderní gymnastky pěti tuzemských oddílů, aby se společně zúčastnily tradičního Mini cupu pro závodnice nadějí mladších a nejmladších ročníků narození 2011 až 2007. Ve středečních Milevských novinách se dozvíte, jak si vedly domácí závodnice. Zatím si můžete prohlédnout fotogalerii, ve které převažují snímky ze sestav se švihadlem v podání milevských děvčat Valentýny Petříkové a Veroniky Šimákové. O moderní gymnastice ale přineseme ještě mnohem více zajímavostí. Bernartický oddíl se zúčastnil závodu ve Velké Bíteši. I o jejich úspěších vás budeme informovat.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace