Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Oldřích Janota

    pátek 13.12 19:00 - Horká vana, České Budějovic

    Koncert.

  • Setkání seniorů

    pátek 13.12 16:00 - Záhoří, místní hostinec

Zobrazit všechny události
 

V neděli se pojede sváteční cyklokros v Bernarticích

BERNARTICE – V neděli 17. listopadu, tedy na Den boje za svobodu a demokracii, proběhne v Bernarticích na vrchu Posvátném už šestý ročník oblíbeného Bernartického cyklokrosu. I letos se pojede pod záštitou senátora Jaroslava Větrovského. Sedmý závod osmidílného seriálu TBC Série bude zároveň i finálovým podnikem CTW Cupu a budou se rozdávat mistrovské dresy TBC. Po skončení bude uzavřeno celkové hodnocení mládežnického seriálu CTW Junior Cupu a proběhne vyhlášení výsledků. Samotná TBC Série pak vyvrcholí ještě finálovým závodem 23. listopadu v Bílsku. Minulé ročníky ovládli Pavel Linhart (2014, CT Weber Tábor), Zdeněk Tomeček (2015, Jistebnice), Adam Ťoupalík (2016 a 2017) a Martin Hunal (2018, CT Tábor).

Prezence bernartického podniku bude probíhat od 9 hodin v místě konání a skončí 30 minut před startem. Od 10.30 hodin budou závodit děti a následně vyrazí z prostoru startu ve 13.30 hodin ženy, juniorky, kadetky a kadeti a ve 14.30 hodin muži a junioři.

V přiložené fotogalerii přinášíme malé ohlédnutí za loňským ročníkem. Zda bude podobně hojná účast i letos, vyražte sami zkontrolovat už tuto neděli. Sportovní redakce Milevských novin bude na místě a podrobnosti přineseme nejen po akci zde na webovém portálu, ale následně i v tištěném vydání. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace