Kdy a kam

  • Pletky s Vlastou

    středa 27.3 9:00 - Písek, Senior Point

    Nebuďte s ručními pracemi doma, vezměte klubíčka, háčky, jehlice i své rozpracované modely a přijďte se podělit o zkušenosti, zeptat se na jiné postupy.

  • Folková legenda Nezmaři ~ křest velkého zpěvníku

    středa 27.3 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Miss Sezimovo Ústí 2019 JcTEĎ

Která z dívek se vám líbí nejvíce?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

V Písku se už zase lyžuje. Město otevřelo modernizovaný svah nad řekou

PÍSEK – Ve středu 9. ledna byl pod hradišťským vrchem v Písku slavnostně otevřen modernizovaný lyžařský svah, do kterého město Písek investovalo skoro 15 milionů korun bez daně. Renovace svahu se svezla se stavbou nové úpravny vody, která vyrostla na kopci. Když už byl svah rozhrabaný od pokládání potrubí, vrhlo se město i do obnovy sjezdovky.

Ta dostala nový vlek včetně odbavovacího systému, sjezdovka byla rozšířena, má nové osvětlení a hlavně – zasněžovací děla. Takže i když nejsou sněhové podmínky v této nadmořské výšce pro lyžování úplně dobré, pro slavnostní zahájení byla velká část svahu pokryta slušnou vrstvou sněhu. Přes víkend bude provozovatel ještě zasněžovat a od 17. ledna naplno otevře pro veřejnost.

Více přinesou středeční Písecké postřehy. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace