Kdy a kam

  • Pletky s Vlastou

    středa 27.3 9:00 - Písek, Senior Point

    Nebuďte s ručními pracemi doma, vezměte klubíčka, háčky, jehlice i své rozpracované modely a přijďte se podělit o zkušenosti, zeptat se na jiné postupy.

  • Folková legenda Nezmaři ~ křest velkého zpěvníku

    středa 27.3 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Miss Sezimovo Ústí 2019 JcTEĎ

Která z dívek se vám líbí nejvíce?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

V pořadí osmé kradené kolo odhalili strážníci od začátku listopadu

Odcizené kolo , Autor: Městská policie

Odcizené kolo     Autor: Městská policie

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Začalo to nevinně. V pátek dopoledne zastavila hlídka městské policie na Husově třídě cyklistu, který tudy projížděl po chodníku. Jednatřicetiletý muž spáchal jízdou na chodníku přestupek, o čemž ho informovali právě městští strážníci. Dotyčného ale neminula ani prohlídka kola.

 

Na kole Nakamura stálo výrobní číslo, které odpovídalo hledanému odcizenému kolu. „Strážníci na místo následně přivolali hlídku Policie ČR, která si celou věc převzala k dalšímu šetření. Dotyčný muž i s odcizeným jízdním kolem skončil na obvodním oddělení Policie ČR v ulici 28. října,“ informovala Věra Školková, mluvčí městských policistů. Od začátku listopadu je to již osmé kradené kolo, které se podařilo strážníkům najít.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace