Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Představení knihy Jitex 70

    středa 22.5 17:00 - Písek, Prácheňské muzeum, Přednáškový sál

    ...doprovodné publikace ke stejnojmenné výstavě.

  • Pletky s Vlastou

    středa 22.5 9:00 - Písek, Senior Point

    Nebuďte s ručními pracemi doma, vezměte klubíčka, háčky, jehlice i své rozpracované modely a přijďte se podělit o zkušenosti, zeptat se na jiné postupy.

Zobrazit všechny události
 

V Poříčí si o pouti zahráli bývalí hráči, dorostenci a muži

 Autor: Jan Petráš

    Autor: Jan Petráš

POŘÍČÍ - Poříčská pouť a fotbal. To jsou dvě věci, které neodmyslitelně patří k sobě a nejinak tomu bylo v neděli 23. července, kdy se na hřišti Otavanu odehrála dvě utkání. To první obstarali dorostenci, kteří vyzvali bývalé hráče. Mladíci měli po celou dobu navrch (2:0, 3:1, 4:2), ale nakonec se po základní hrací době, která činila dvakrát 40 minut, zrodil nerozhodný výsledek 4:4. V následném penaltovém rozstřelu už nezaváhali. Poté svůj první přátelský zápas před novou sezonou Dudák okresního přeboru sehráli poříčští muži, kteří podlehli Velkému Boru z OP Klatovska 4:6 (3:2). Soupeř však nedal dohromady ani základní jedenáctku, takže mu museli vypomoci domácí fotbalisté, a ti se především zapsali do střelecké listiny.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace