Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Strakonický dudák aneb Hody divých žen

  pátek 23.8 20:30 - Hrad Strakonice - II. hradní nádvoří

  Hra J. K. Tyla v podání DS Čelakovský.

 • Vlksický Kašpar 2019 - Jonáš a Tingl - Tangl

  pátek 23.8 21:00 - Vlksice

  Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

V Táboře řidiči už nemusí k parkomatu

TÁBOR - V Táboře je od 1. května možné platit za parkování také z mobilu, a to pomocí aplikace Sejf. Jde o aplikaci pro chytré telefony, umožňující bezpečné, bezkontaktní a bezhotovostní platby. Obyvatelům i návštěvníkům Tábora se tím nabízí jednoduchá cesta k pořízení parkovacího lístku ve všech zónách placeného stání kromě závorového.

 

S aplikací Sejf nemusí řidič ani vystoupit z auta. Otevře si tuto aplikaci a v sekci koupit vyhledá Parkování Tábor. Vybere si ze seznamu zónu, platnost a tarif, platbu potvrdí PINem. Parkovací lístek pak nalezne v hlavním menu v záložce Platné doklady. Daňový doklad získá na www.parkovacilistek.cz.

Aplikace funguje na všech chytrých telefonech s operačním systémem Android nebo iOS. Aplikaci Sejf, jejíž stažení nabízí i web Technických služeb Tábor, mohou na rozdíl od SMS využít i lidé se zablokovanými Premium SMS službami či zahraniční turisté, zatímco v případě platbou SMS je nutné mít českou SIM kartu.

 

Diskuse k článku - 15 příspěvků
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  To je tedy inovace. Dávno se dá platit SMS je to jen redundantní funkcionalita. Nic proti ní, zajímali by mne kolik to celé stojí, nebo zda je to v rámci stávají smlouvy, což by asi mělo. Jinak zaplatit SMS je stále o něco jednodušší, zejména pro Čechy. Stahovat si nejprve aplikaci a pak moci zaplatit je přeci jen o něco složitější. Zajímalo by mne zda to funguje i na OS WINDOWS pro tablety a i když v současné době minoritní Windows mobile. Na to se paní redaktorka nezeptal a to je škoda. Kdyby v článku byla informace o pořizovací ceně systému a vztahu aplikace k Windows platformě, bylo by to téměř dokonalé. Windows tabletů je vskutku mezi uživateli docela hodně. Vzor jak se to dělá univerzálně je na stránce www.telegram.org. Některé věci v Táboře zavádíme jakoby z pravěku. Z článku rovněž plyne určitá snaha jen TST pochválit a neudělat celkový odborný pohled.

  Vloženo 18.5.2019 10:32:41

 • Michal 

  Reagovat

   

  Trochu divnej systém... V Táboře si musíte vzít u vjezdu stvrzenku a pak při odjezdu po placení taky.. A vyjíždíte na tu co jste dostaly u kasy. Když si ji nevezmete tak nevyjedete... V Čb vyjíždíte na tu co jste dostaly u vjezdu. Njn Tábor musí být jinej

  Vloženo 16.5.2019 11:05:18

  • anonymní čtenář 

   Reagovat

    

   To není pravda

   Vloženo 16.5.2019 11:12:12

   • anonymní čtenář 

    Reagovat

     

    Bohužel je to pravda, na Senovážném zaplatíte do automatu, vyjede Vám lístek a na ten samý lístek projedete u výjezdu, stihnete-li čas

    Vloženo 16.5.2019 12:21:22

    • anonymní čtenář 

     Reagovat

      

     Na Tabačce také. Pokud potřebujete účtenku do účetnictví, pokladna vám ji vydá opatřenou stejným čárkovým kódem jako je na vjezdovém lístku. Vyjet se dá na oba doklady.

     Vloženo 16.5.2019 13:09:35

   • anonymní čtenář 

    Reagovat

     

    Úprava překlepů:
    Naše potence převzít z Č.Budějovic moderní prvky dopravních systému je absolutně nulová. Včera jsem byl navštívit ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha kolem 17. hodiny. Zaparkoval jsem na neobsazeném parkovišti u pošty, zaplatil jsem u automatu bez nutnosti tisku lístku, šel jsem pěšky na Přemyslovo náměstí křížem do Krajinské ulice. Cestou okolo mne tiše projel trolejbus, na náměstí naprosto bez hluku vjely dva elektroautobusy Škoda SBB 55. Pikantní na tom bylo, že jsem šel za ministrem zdravotnictví debatovat o porušování hygienických hlukových zákonů v Táboře. Těžko, velmi těžko se pak smiřujete s vývojem MHD a dopravy jako celku v Táboře. Dokonce se mi zdá, že názory na odstoupení ing. Petrové z místostarostky pro dopravy a vedoucího úseku dopravy v Táboře, které vyšly po článkem nedávno zveřejněným ing. Petrovou, mají svou racionalitu. Dá se to vyjádřit opravdu jedním souvětím. Žijeme v hloupém městě a radnice říká, že dělá chytré město. Smutek je ten pocit, co články v Táborsku vyvolávají. Oni totiž tu drahou hloupost a prohlubující se zaostalost pěkně dokumentují.

    Vloženo 18.5.2019 10:53:44

  • Vladimir 

   Reagovat

    

   Naše potence převzít z Č.Budějovic moderní prvky dopravních systému je absolutně nulová. Včera jsem byl navštívit ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha kolem 17. hodiny. Zaparkoval jsem na neobsazeném parkovišti u pošty, zaplatil jsem u automatu bez nutnosti tisku lístku, šel jsem pěšky na Přemyslovo náměstí do křížem do Krajinské ulice. Cesto okolo mne tiše projel trolejbus, ná náměstí naprosto bez hluku vjeli dva elektroautobusy Škoda SBB 55. Pikantní na tom bylo, že jsem šel s ministrem zdravotnictví debatovat po porušování hygienických hlukových zákonů v Táboře. Těžko, velmi těžko se pak smiřujete s vývojem MHD a dopravy jako celku v Táboře. Dokonce se mi zdá, že názory na odstoupení ing. Petrové z místostarostky pro dopravy a vedoucího úseku dopravy v Táboře, které vyšly po článkem nedávno zveřejněným ing. Petrovou mají svou racionalitu. Dá se to vyjádřit opravdu jedním souslovím. Žijeme v hloupém městě a radnice říká, že dělá chytré město. Smutek je ten pocit, co články v Táborsku vyvolávají. Oni totiž tu drahou hloupost a prohlubující se zaostalost pěkně dokumentují.

   Vloženo 18.5.2019 10:48:12

 • Roman 

  Reagovat

   

  Výborně. Akorát jde zaplatit min 75 minut parkování, další v nabídce je 150 minut. Takže to moc použitelné není. Např. v ČB jde zaplatit po 30 minutách.

  Vloženo 16.5.2019 10:01:36

  • anonymní čtenář 

   Reagovat

    

   Holt, čas jsou money a v Táboře obzvlášť.

   Vloženo 16.5.2019 10:23:02

   • Jaryn 

    Reagovat

     

    Alespoň vám zbyde čas na návštěvu kavárny, a pokecat s kavárníky.

    Vloženo 16.5.2019 10:27:17

    • anonymní čtenář 

     Reagovat

      

     Zkusil sis Jaryne najít nějaké kamarády?

     Vloženo 16.5.2019 10:56:11

  • anonymní čtenář 

   Reagovat

    

   Ale v Budějovicích stojí těch 30 minut víc než v Táboře oněch 75. Nicméně pofňukat si pomůže. :-)

   Vloženo 16.5.2019 11:01:36

   • anonymní čtenář 

    Reagovat

     

    Kecáš, hodina stojí 20 Kč.

    Vloženo 18.5.2019 10:55:32

    • anonymní čtenář 

     Reagovat

      

     Kde?

     Vloženo 18.5.2019 13:56:36

     • anonymní čtenář 

      Reagovat

       

      Na Senovážném náměstí.

      Vloženo 18.5.2019 21:34:08

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace