pondělí 20.5 19:30 - Volyně, Pošumavská tržnice

• Návrat do hotelu Blackout

pondělí 20.5 19:30 - Městské divadlo Český Krumlov

Divadelní představení.

V zápase o všechno předvedla Planá svou letošní rekordní výhru

PLANÁ NAD LUŽNICÍ - Fanoušci v Plané očekávali v sobotním souboji s pátým Osekem napínavou bitvu o další body potřebné k záchraně v krajském přeboru. Už od úvodních minut mělo utkání ovšem dost jasný scénář. Hosté zaspali začátek a z prvního útoku inkasovali. Když zvyšoval v 26. minutě Trčka už na 3:0, bylo po zápase. Osek přijel se zásadními dírami v sestavě a mladíci na o záchranu bojující Planou nestačili. Hosté nevstřelili ani gól. O jejich jediný úspěch se postaral vlastencem Kolský.

Planá vítězstvím 6:1 získala v posledních dvou utkáních šest bodů a záchranu v posledním kole v Rudolfově má zcela ve své moci. Plané totiž hrají do not i dnešní výsledky konkurentů v boji o záchranu. Dražice prohrály v Želči 0:1 a Sedlice podlehla Soběslavi 1:3. Osek si po nedávném debaklu v Soběslavi 0:6 připsal na jaře další ostudnou porážku a na vítězství čeká už měsíc.

TJ Sokol Planá nad Lužnicí – TJ Osek 6:1 (4:0), branky: 1. a 88. Pěknic, 26. a 48. Trčka, 13. Sedláček, 40. Havel – 86. Kolský (vlastní), rozhodčí Krauskopf – Eibl, Krčín, ŽK (1-0): Sedláček, 100 diváků.

Ve středečních novinách přineseme hodnocení trenéra Plané Ladislava Táborského. Lodivod Sokolu prozradí, jak a proč zřejmě změní přípravu na poslední utkání v Rudolfově.

Trenér Oseku Jaroslav Voříšek příliš chvály na své svěřence neměl. A jak viděl výkon mladíků? Vše se dočtete ve středu v tištěných novinách.