Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Rendez-vous předvánoční

    středa 11.12 17:00 - Městská knihovna, Vimperk

    Sváteční koncert Vojty Violinisty a Vánoce podle paní Růženy Váchové.

  • Česko zpívá koledy

    středa 11.12 18:00 - Spektrum Sezimovo Ústí

    Zpívání pro všechny.

Zobrazit všechny události
 

Ve čtvrtek začne Země živitelka. Policisté jsou připraveni

Ilustrační foto , Autor: VCB

Ilustrační foto     Autor: VCB

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Brány českobudějovického výstaviště se opět otevřou návštěvníkům tradičního hospodářského a potravinářského veletrhu Země živitelka. Letos je jedná již o jubilejní 40. ročník. Na problémy, které mohou v průběhu veletrhu nastat jsou připraveni nejen organizátoři, ale i českobudějovičtí policisté.

Ačkoliv veletrh začíná až ve čtvrtek 29. srpna, již zítra, tj. ve středu, bude na výstavišti uvedena do provozu policejní stanice umístěná vlevo za vrátnicí při hlavním vstupu od Husovy ulice. Policisty však najdete nejen na stanici, ale především i v terénu a také na telefonním čísle 387 714 503. Podobné veletržní akce totiž lákají nenechavce, kteří se zajímají hlavně o obsah kapes a zavazadel návštěvníků. Ti by si měli dávat pozor zejména na své osobní doklady a finanční hotovost. Ostatně, obezřetnost by měli zachovat i vystavovatelé. 

Dopravní policisté budou řídit provoz na důležitých křižovatkách, od Vodňan – křížení silnice I/20 se ulicí Strakonická (zvaná Diamant), u OD Kaufland, ul. Na Sádkách a především křižovatky Husova – Dlouhá louka a před vjezdem na parkoviště u prodejny vozidel HS Auto. Pro motorizované návštěvníky je připraveno dostatečné množství parkovacích ploch, a to nejen na parkovišti u prodejny HS Auto a na pravém břehu u řeky Vltavy, ale i v okolních ulicích kolem Výstaviště, kde bude parkování povoleno dopravním značením. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace