Kdy a kam

  • Naše třída

    Úterý 22.1 19:00 - Tábor, Divadlo Oskara Nedbala

    Emocionální drama.

  • Maškarní ples

    Úterý 22.1 19:00 - Sezimovo Ústí, Spektrum

    Projekce opery.

Zobrazit všechny události
 

Ve Strmilově vnikl oknem do domu ozbrojený muž. Policie žádá o pomoc

AKTUALIZOVÁNO - 6.6.2018 23:06

STRMILOV - Dnes odpoledne kolem půl třetí oznámila policii žena, že k ní do rodinného domu v České Olešné, která je místní částí Strmilova, vnikl oknem muž ozbrojený krátkou střelnou zbraní a požadoval vydání peněz. Když žena odmítla, muž utekl.

Poškozená žena k popisu útočníka uvedla, že se jednalo o mladíka ve věku asi 25 až 30 let, zhruba 180 cm vysoké postavy. Na sobě měl šedé tepláky a šedou mikinu, mohlo by se jednat o komplet. Na hlavě měl čepici a přes obličej šátek bílé a černé barvy. 

Na místo byly staženy všechny dostupné hlídky policie, které propátraly okolí. Pachatel zatím nebyl nalezen. Policie žádá všechny, kdo by mohli k popsanému případu uvést jakékoli informace, aby je policistům předali na linku 158. Navíc všechny upozorňuje, aby se podezřelého muže, vzhledem k možnosti že je ozbrojen, nepokoušeli zadržet a kontaktovali policii!

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace