Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Hrnečku, vař!

    pátek 24.5 10:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Divadelní představení.

  • Májový koncert smíšených pěveckých sborů

    pátek 24.5 19:00 - Písek, Trojice

    Májový koncert smíšených pěveckých sborů Smetana z Jičína a Sborissimo z Písku. Vstupné dobrovolné.

Zobrazit všechny události
 

Vesnická florbalová liga proběhne už tuto sobotu v Milevsku

MILEVSKO – Milevská sportovní hala bude hostit v sobotu 8. prosince turnaj O putovní pohár Vesnické florbalové ligy. VFL se dříve hrála tradičně v Bernarticích, ale protože se letos celoroční soutěž konat nebude, zahrají si družstva o pohár na jednodenním turnaji v Milevsku. Chybět nebude žádný z obhájců loňských pozic na stupních vítězů. Putovní pohár přiveze obhájce trofeje Apex-bike Tábor, druhou příčku loni vybojoval strážovický Celtic a třetí bernartický Bivoj. Z tradičních týmů nechybí ani Kučeř a FBC Křenovice, které ještě doplní Borovany, jejichž základ tvoří hráči Four Beer.

Protože jde o jednodenní akci, přivítá turnaj i nováčky. Z Táborské florbalové ligy si do Milevska odskočí Chotoviny Predators a Sokol Sudoměřice a z Jindřichohradecké florbalové ligy pak FBC Černovice.

Kompletní hrací systém turnaje vysvětlujeme v dnešních Milevských novinách. Ve fotogalerii zde naleznete krátké ohlédnutí za finálovým dnem z posledního ročníku, který se ještě uskutečnil jako dlouhodobá soutěž v tělocvičně bernartické základní školy. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace