Kdy a kam

  • Penziopolis Dva dopisy o Písku

    středa 19.12 17:30 - Písek, Městská knihovna Písek

    Uvedení nové knihy autorů Jiřího Vogla a Petra Mano.

  • Koncert pro seniory se souborem Lego

    středa 19.12 14:00 - Milevsko

    Pořádá ZUŠ Milevsko – Klub důchodců, ul. Gen. Svobody.

Zobrazit všechny události
 

Vitějovice vyhrály zbytinskou prověrku před začátkem přeboru

PRACHATICKO – Fotbalový klub TJ Zbytiny a obec Zbytiny uspořádaly po jednadvacáté memoriál kamaráda a bývalého hráče J. Tobiáše. Domácí borci měli za soupeře okresní rivaly z TJ Vitějovice a BISTAVu Nebahovy a ze strakonického okresu přijel Sokol Bavorov 35+ doplněný mladíky a slečnou Leonu Michalcovou. O sportovní události poslal příspěvek Ladislav Beran.

 

Turnaj byl solidní prověrkou týden před začátkem okresního přeboru a porci dvanácti utkání řídili ve velkém stylu matador mezi sudími okresu Miroslav Harvalík, Karel Neuman a benjamínek mezi sudími Filip Muzika.

Trávník v průběhu turnaje také skropil déšť a míč získal větší rychlost a ukázalo se tak, jak na tom hráči jsou technicky a fyzicky. Zápasy měly spád. K vidění byly krásné góly, solidní výkony hráčů, kterým dominoval výkon Leony Michalcové z Bavorova - jinak hráčky ženského oddílu z Hradiště u Písku. A organizátoři se postarali i o občerstvení, které zajistilo dobrou náladu.

Na čtvrtém místě se umístil Sokol Bavorov 35+, bronz bral domácí tým, stříbro putuje do Nebahov a zlato do Vitějovic. Pořadatelé ocenili rovněž výkony jednotlivců, když nejlepším střelcem byl vyhlášen domácí Michal Řehoř, nejlepší hráčkou Leona Michalcová a nejlepším gólmanem Radek Medřický z Nebahov.

 

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace