Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Bomberos

    Úterý 16.7 16:00 - Tábor, Rajský dvůr

    Hasičská groteska.

  • Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

    pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

    Obrázky tvoření žehličkou a voskem

Zobrazit všechny události
 

Vítězem okresního poháru na Strakonicku je Dražejov!

KATOVICE – Je rozhodnuto! Z vítězství v letošním ročníku okresní fáze Českého poháru na Strakonicku se radují fotbalisté Dražejova, kteří na neutrální půdě v Katovicích porazili Lom 2:1 po prodloužení. V první půli sice tahal za delší konec pomyslného provazu Lom, ale pozdějšího vítěze poháru několikrát podržel gólman Patrik Drnek, takže se šlo do kabin za nerozhodného stavu 1:1. Po změně stran už žádný gól nepadl, rozhodnout muselo až prodloužení hrané na dvakrát 15 minut. Otěže zápasu pak vzal na svá bedra jako správný kapitán dražejovský záložník Tomáš Hrčka, který rozluštil finálovou tajenku a gólem v 93. minutě po přihrávce Václava Šímy rozhodl o držiteli velkého poháru. Ten převzal celý tým z rukou vrcholných činovníků Okresního fotbalového svazu Strakonice.

TJ Dražejov – TJ Lom 2:1 po prodl. (1:1). Branky: 24. Mertl, 93. Hrčka – 37. M. Mikeš. ŽK: 3–2 (Řezníček 2, Janus – Šorna, Barát). ČK: 1–0 (Řezníček – po 2. ŽK). Rozhodčí: Poklop – Novotný, Krejčík. Hráno v Katovicích, přihlíželo 135 platících diváků.

Diváci po zápase volili nejlepší hráče obou týmů, na koho padla volba? Proč dražejovský Kamil Řezníček v závěru neudržel nervy na uzdě a musel jít předčasně do kabin? To a mnohem více přineseme ve středečních novinách. Pochopitelně nemůže chybět ani rozhovor s kapitánem vítězného mužstva a střelcem rozdílové branky Tomášem Hrčkou!

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace