Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • XV. Prácheňský ošetřovatelský den

    Čtvrtek 23.5 8:20 - Strakonice, KD

    Odborná přednáška.

  • Čtenářský klub

    Čtvrtek 23.5 17:00 - Písek, Městská knihovna

    Jiří Hájíček Rybí krev. Román současného jihočeského literáta o zániku vesnic, které musely ustoupit stavbě jaderné elektrárny Temelín. Vesnice v románu kronikářského ražení překvapivě nemají jména - dnes už totiž neexistují, až na Purkarec, který byl zatopen po osudovou kvótu 370,5 metru a z něhož pochází i Jiří Hájíček. Moderuje Hana Manková.

Zobrazit všechny události
 

Volarský domeček popřál v úterý všem maminkám k svátku

 Autor: Ladislav Beran

    Autor: Ladislav Beran

VOLARY – Den všech maminek připadl letos na neděli 12. května. A volarský dům dětí a mládeže s dětmi z Volar i Zbytin jeho oslavu naplánoval ve společenském sále volarské radnice na úterý 14. května. Kroužky domu dětí při této příležitosti připravily pro maminky i babičky program. Maminky dostávaly při příchodu květinu od ředitele Kulturně informačního centra Jaroslava Pulkrábka, všechny přivítal a pozdravil starosta Vít Pavlík a děti pak všem ukázaly, co umí. Poděkování patří určitě všem účinkujícím a vedoucí volarského pracoviště domu dětí Vladimíře Laschové.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace