Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Smíšený pěvecký sbor Schola Všech svatých

    pondělí 22.4 15:00 - Bavorov, Kostel Nanebevzetí Panny Marie

  • Velikonoční hraní na kantely

    pondělí 22.4 18:00 - Strakonice, Šmidingerova knihovna

    Hraní na kantely (vytvořené při akcích ŠK), případně i další nástroje ve spolupráci se spolkem Spona. K hraní, zpěvu nebo jen k poslechu zveme širokou veřejnost.

Zobrazit všechny události
 

Vykopl dveře bytu bývalé manželky a jejího přítele. Oba je napadl

Ilustrační foto.  , Autor: Tomáš Přibyl - Jižní Čechy Teď

Ilustrační foto.     Autor: Tomáš Přibyl - Jižní Čechy Teď

DAČICE - V sobotu 13. dubna kolem 22.15 hodin vnikl do vnitřních prostor panelového domu v Dačicích podezřelý muž. Vystoupal do patra, kde nyní bydlí jeho bývalá žena s přítelem v pronajatém bytě. Zde vykopl vstupní dveře a vnikl dovnitř, kde měl fyzicky napadnout jak bývalou ženu, tak i jejího přítele. Přitom měl poškodit vnitřní zařízení bytu i věci obou poškozených. Svým jednáním měl napáchat škodu za nejméně 70 000 korun.

 

Přivolaní dačičtí policisté přímo v bytě zadrželi zjevně podnapilého a agresivního podezřelého muže, kterého vyzvali k orientační dechové zkoušce na zjištění alkoholu. Podezřelý nadýchal přes 2,10 promile alkoholu. Poté jej policisté z důvodu značné podnapilosti převezli do protialkoholní záchytné stanice. Přečin poškození cizí věci i přečin porušování domovní svobody dačičtí policisté řádně zadokumentovali a po vystřízlivění podezřelého muže se případem i nadále zabývají.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace