Kdy a kam

  • Taneční pro pokročilé

    Úterý 19.2 19:00 - Písek, KD

  • Večer pod lampou

    Úterý 19.2 18:00 - Planá nad Lužnicí, knihovna

    Beseda s Petrou Steinerovou a péči o pleť.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Miss čtenářů Jižní Čechy TEĎ

Která soutěžící se vám líbí nejvíce?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vykročí hasiči týmu Krč 2 za obhajobou okresního poháru?

MILENOVICE - V sobotu 10. května odstartuje na fotbalovém hřišti v Milenovicích první kolo sedmidílného seriálu soutěží v požárních útocích O putovní pohár hasičů okresu Písek. Pohár má v držení od loňska tým mužů Krč 2, v ženské soutěži Jehnědno.

V Krči se věnují požárnímu sportu naplno - tým Krč 1 se účastní prestižní Jihočeské ligy a jedno z jejích kol 13. července uspořádá doma. Krč 2 se naproti tomu chystá objíždět okresní pohárový seriál. 

První testování formy proběhlo na sklonku dubna na soutěži protivínského okrsku, kde se soutěžilo nejen v požárním útoku, ale i v běhu na překážkové dráze. Právě loňští vítězové okresní pohárové soutěže předvedli na dráze vysokou natrénovanost a po běhu vedli. Smůla v požárním útoku, kde dali neplatný pokus, je ale odsunula na čtvrté místo. Jako vítěz okrsku pojede na okresní soutěž 31. května do Písku tým Krč 1. I v ženské a veteránské soutěži bude okrsek Protivín reprezentovat na okresní soutěži Krč. 

Na okrskovém klání v dubnu zůstal za Krčí I jen o fous tým Milenovic. Ten je zítra hostitelem první pohárové soutěže a nepochybně bude chtít Krčským porážku vrátit. Začíná se ve 13 hodin. 

Na snímcích jsou loňští vítězové okresní pohárové soutěže - tým mužů Krč 2 a ženy Jehnědna.

Foto Ivo Bukač 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace