Kdy a kam

  • Naše třída

    Úterý 22.1 19:00 - Tábor, Divadlo Oskara Nedbala

    Emocionální drama.

  • Maškarní ples

    Úterý 22.1 19:00 - Sezimovo Ústí, Spektrum

    Projekce opery.

Zobrazit všechny události
 

Zábavné programy v Království lesa se osvědčily. Budou pokračovat i v červnu a na podzim

LIPNO NAD VLTAVOU - Také v červnu bude unikátní rodinný park Království lesa v Lipně nad Vltavou lákat rodiny s dětmi na bohatý a zábavný program. Květnový program se osvědčil. Proti loňskému roku navštívilo Království lesa zhruba o 15 procent více dětí. Každou červnovou sobotu a poté také v září a říjnu tu bude přichystaný zábavný, animační program. Představí se kejklíři, afričtí bubeníci, sokolníci. Hlavní hvězdou bude lišák Fox.

Na úspěšný květen chce během června navázat Království lesa Lipno – unikátní rodinný park ležící nedaleko Stezky korunami stromů. I nadále bude rodiny s dětmi lákat na ještě větší množství atrakcí a zábavy, kterou slibují animační soboty, což je úspěšná novinka letošní sezóny.

„Ve srovnání s loňským květnem navštívilo Království lesa zhruba o 15 procent více dětí, než tomu bylo loni," říká provozní ředitelka Stezky korunami stromů Marcela Haladejová.

A proto i červnové soboty budou mezi tobogány, houpačkami, klouzačkami, lanovkami, dřevěným hradem a trampolínami patřit divadelním představením, kejklířům, africkým bubeníkům, ale i středověkým soubojům. V hlavní roli každého odpoledne bude ale určitě oblíbený lišák Fox, který si pro děti vždy připraví tématické malování a tvořivé dílny, ale i malý sportovní program. „Chybět nebude sobotní odpolední diskotéka s lišákem Foxem," doplňuje výčet Vojen Smíšek, mluvčí Lipna.

Sobota 9. června bude plná rytířů, šermu a historických zbraní. Děti i rodiče se mohou těšit na vystoupení historických šermířů i povídání o zbraních a historii s těmi nejpovolanějšími. Bojovníci z táborského Housova mlýna účinkují a dodávají zbraně do hollywoodských velkofilmů a jejich zbrojnice je dokonce největší v celé Evropě.
Hvězdou další akce, v sobotu 16. června, bude kejklíř Půpa. Jeden z nejznámějších a nejlepších kejklířů v českých krajích. Poslední červnovou sobotu rozezní Království lesa Africké bubny. Přijedou sem bubeníci ze skupiny Djem-Bo-Djem, kteří budou hlavním bodem odpoledního programu. Děti i rodiče se mohou těšit nejen na koncert, ale v rámci workshopu si také vyzkouší bonga, konga, djembe a další rytmické nástroje.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace