Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Seniorský večer - Milevská čtyřka

    Čtvrtek 21.11 17:00 - Písek, KD

    Zahraje k poslechu a tanci kapela Milevská čtyřka se zpěvačkou.

  • Miroslav Donutil - Cestou necestou

    Čtvrtek 21.11 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Populární herec, bavič, vypravěč Miroslav Donutil Vás navštíví se svojí show Cestou necestou. Skvělé historky, nové příběhy a zážitky nám připomenou, co vše se může přihodit na cestách.

Zobrazit všechny události
 

Žáci a studenti budou soutěžit v orientačním běhu

TÁBOR – V areálu Komora v Táboře se v pátek 27. dubna uskuteční již popáté soutěž v orientačním běhu ve štafetách pro školy z celých jižních Čech. Předchozího ročníku se zúčastnilo 40 dvoučlenných štafet a vítězná družstva získala poháry a medaile. Závod tradičně pořádá spolek SC verb-sport.

Akce je určena žákům základních a středních škol, kteří budou soutěžit ve třech kategoriích. Pro děti 1. až 5. tříd je určena kategorie HD15, pro žáky druhého stupně ZŠ a nižších tříd víceletých gymnázií je určena kategorie HD69 a studenti středních škol nad 15 let budou soutěžit v kategorii HDS.

Dvoučlenné štafety může vyslat kterákoliv škola, je však nutné včasné přihlášení. Řádné přihlášky jsou přijímány do 19. dubna, výjimečně do 23. dubna. Všechny potřebné informace o připravovaném závodě lze získat na stánkách https://sites.google.com/site/zavod20180427/ nebo na stránkách pořadatele www.vebr-sport.cz.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace