banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Mosty

  sobota 17.8 18:00 - Planá nad Lužnicí, Ostrov

  Art festival.

 • Tata boys

  sobota 17.8 20:00 - Veselí nad Lužnicí, Hlavní parkoviště veselských pískoven

  Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Zákazníci dnes dopoledne marně mířili do táborského Kauflandu

 Autor: Miroslav Pejčoch

    Autor: Miroslav Pejčoch

TÁBOR - Dnes okolo desáté hodiny byl přerušen prodej v táborském Kauflandu. Jeho pracovníci nepouštěli své zákazníky dovnitř, ale pouze ven. Na redakční dotaz, proč se tak děje, odkázali se na svého tiskové oddělení. K zákazníkům však byli sdílnější. Jaroslav Stibal z Tábora se dozvěděl, že nastal výpadek pokladen. Už ho zažil podruhé. Při první události v prodejně rozhlasem vyzývali zákazníky, aby z technických důvodů opustili prostor. "To jsem se i bál, že je někde uvnitř bomba," řekl Jaroslav Stibal.

Zákazníci byli mrzutí, někteří přijeli za nákupem autem i poměrně z daleka. Okolo jedenácté se postávající hloučky zákazníků od pracovníků u vstupu dozvěděli, že bude otevřeno až za hodinu.

Tisková mluvčí Renata Maierl na stránkách Kauflandu uvedla: "Společnost Kaufland dnes ráno postihl technický problém s pokladním systémem. Některé pobočky v republice musely být uzavřeny kompletně, v jiných zatím funguje část pokladen. Příčinu technického problému zjišťujeme. Jakmile budeme vědět více, budeme o postupu neprodleně informovat." Společnost ústy tiskové mluvčí vzkázala zákazníkům omluvu.

Diskuse k článku - 9 příspěvků
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
« Novější příspěvky 1 2  | Starší příspěvky »
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Personál mne včera, dnes i zítra atd. marně vyhlížel u táborského Kauflandu, už tam odmítám chodit. To není obchod, býval to kdysi, nyní je to hrabárna.

  Vloženo 24.3.2018 20:47:26

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Vždy jsme v Kauflandu rádi nakupovali,po rekonstrukci je menší výběr potravin od pár výrobců,prostě jedna velká hrůza,věčně chybějicí zboží a to už nemluvě o zboží které je v akci.Myslel jsem že budou fronty nyní menší bohužel opak je pravdou :-( Také raději už chodíme jinam.

  Vloženo 24.3.2018 17:40:21

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Přestal jsem tam chodit, konkurence je daleko lepší

  Vloženo 24.3.2018 10:32:17

 • písečák 

  Reagovat

   

  Kaufland, se svými frontami u pokladen, neskutečným nepořádkem v prodejnách, plesnivou zeleninou, chybějícím zbožím v regálech atd. už funguje pouze jako velkoobchod pro vietnamské večerky!

  Vloženo 23.3.2018 08:03:12

  • K.V, Tábor 

   Reagovat

    

   Po provedené rekonstrukci hnusná prodejna, zboží není, přiznaný úbytek mínus 40% pestrosti, v pidiregálu tak max. pár kusů zboží, pokladny stále zavřený, fronty a fronty, personál pod velkým tlakem managementu, tudíž podrážděný na zákazníky. Dost často odpoledne není pečivo i chleba, pytlíky u pečiva a ovoce chybí neustále. Už tam nechodím, pokakali to dokonale.

   Vloženo 23.3.2018 15:41:38

   • anonymní čtenář 

    Reagovat

     

    Z deseti pokladen v provozu dvě !!!!!!!! Občas jede třetí pokladna, ale z té dočasná pokladní-vedoucí, odbíhá provádět storna k jiným pokladnám. Neskutečné. Ani se nedivím, že před pokladnami stojí a stojí osiřelé nákupní vozíky, plné zboží, opuštěné zákazníky.

    Vloženo 23.3.2018 15:45:52

   • anonymní čtenář 

    Reagovat

     

    Naprostý souhlas

    Vloženo 25.3.2018 13:32:21

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Redaktore, redaktore, letní čas bude až od neděle. Předkládáš fantastní časy, realita byla v Táboře o hodinu dříve zavřeno, v 11 otevřeno.

  Vloženo 23.3.2018 00:16:36

« Novější příspěvky 1 2  | Starší příspěvky »
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace