Kdy a kam

 • Pletky s Vlastou

  středa 27.3 9:00 - Písek, Senior Point

  Nebuďte s ručními pracemi doma, vezměte klubíčka, háčky, jehlice i své rozpracované modely a přijďte se podělit o zkušenosti, zeptat se na jiné postupy.

 • Folková legenda Nezmaři ~ křest velkého zpěvníku

  středa 27.3 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Miss Sezimovo Ústí 2019 JcTEĎ

Která z dívek se vám líbí nejvíce?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zákazníci dnes dopoledne marně mířili do táborského Kauflandu

 Autor: Miroslav Pejčoch

    Autor: Miroslav Pejčoch

TÁBOR - Dnes okolo desáté hodiny byl přerušen prodej v táborském Kauflandu. Jeho pracovníci nepouštěli své zákazníky dovnitř, ale pouze ven. Na redakční dotaz, proč se tak děje, odkázali se na svého tiskové oddělení. K zákazníkům však byli sdílnější. Jaroslav Stibal z Tábora se dozvěděl, že nastal výpadek pokladen. Už ho zažil podruhé. Při první události v prodejně rozhlasem vyzývali zákazníky, aby z technických důvodů opustili prostor. "To jsem se i bál, že je někde uvnitř bomba," řekl Jaroslav Stibal.

Zákazníci byli mrzutí, někteří přijeli za nákupem autem i poměrně z daleka. Okolo jedenácté se postávající hloučky zákazníků od pracovníků u vstupu dozvěděli, že bude otevřeno až za hodinu.

Tisková mluvčí Renata Maierl na stránkách Kauflandu uvedla: "Společnost Kaufland dnes ráno postihl technický problém s pokladním systémem. Některé pobočky v republice musely být uzavřeny kompletně, v jiných zatím funguje část pokladen. Příčinu technického problému zjišťujeme. Jakmile budeme vědět více, budeme o postupu neprodleně informovat." Společnost ústy tiskové mluvčí vzkázala zákazníkům omluvu.

Diskuse k článku - 9 příspěvků
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
« Novější příspěvky |  1 2 Starší příspěvky »
 • :D 

  Reagovat

   

  A nebo neměli zas ani jednu prodavačku :D To je u nich aktuálně normální :D :D

  Vloženo 22.3.2018 15:24:45

« Novější příspěvky |  1 2 Starší příspěvky »
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace