Kdy a kam

 • Novoroční zpívání s Rosťou Homolou

  pondělí 21.1 15:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

 • Bookstart aneb S knížkou do života

  pondělí 21.1 9:30 - Tábor, Městská knihovna

  Setkání skupiny rodičů s dětmi.

Zobrazit všechny události
 

Zásahová jednotka vnikla do velkopěstírny konopí v Táboře. Vyráběl se tam i hašiš

TÁBOR - Táborští kriminalisté při včerejší akci se zásahovou jednotkou krajského policejního ředitelství ukončili existenci pěstírny, jejíž majitel vyráběl marihuanu pro toxikomanské zneužívání nejen v podobě sušiny, ale i ve formě pryskyřice z konopí, tedy hašiše. Drogu pak prodával či poskytoval dalším osobám.

 

Kriminalisté při zásahu zadrželi nejen samotného pachatele, ale zajistili i fóliovník se sazenicemi a zejména vlastní pěstírnu, respektive rozsáhlý homebox, kde bylo konopí za pomoci svícení, topení, zalévání a přihnojování pěstováno. Kriminalisté na místě zajistili i množství sušených vrcholových částí rostlin a větší množství již vyrobeného hašiše. Dále pak zajistili elektroinstalaci a navíc i odplombovaný elektroměr. Spoluprací s dodavatelem elektrické energie pak bylo zjištěno, že neoprávněným zásahem do elektroměru pachatel od konce roku 2016 připravil distribuční společnost o bezmála 114 000 korun.

Pachatele čeká soud, kde je s ohledem na značný rozsah vyráběné drogy ohrožen trestem odnětí svobody na dobu až deseti let.

Diskuse k článku - 4 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • zahradníček polní 

  Reagovat

   

  Měl pěstovat technické konopí, mučirunec jeden, a měl by klid.

  Vloženo 11.5.2018 09:48:54

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  V tomhle state se neda delat nic jinyho nez bejt sfetovanej nebo vozralej jinak by clovek musel z tech kapitalistickej kurev bejt v jednom kuse poblitej.

  Vloženo 11.5.2018 07:57:25

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  10 let ? Si delaj prdel? Vic nez za vrazdu? A nejvic je sere,ze lidi se maj v tpmhle zkurvenym state aspon chvili dobre a oni z toho nic nemaj....

  Vloženo 10.5.2018 21:29:57

  • Držì 

   Reagovat

    

   Tě někdo v tomto státě?? Vyzkošej Kubu nebo KLDR.

   Vloženo 11.5.2018 19:58:37

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace